Skocz do zawartości
Forum

Czy moja dziewczyna może być w ciąży?


Gość e...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio podczas pieszczot z moja dziewczyna doszło do sytuacji ze mój członek wszedł w pochwe dosłownie na kilka milimetrów i odrazu kiedy to poczuliśmy odrazu wyciągnąłem a nie jestem pewny czy na członku był preejakulat jeśli się na nim znajdował jest jakaś szansa ze dziewczyna może zajść w ciąże? (Oczywiście chcemy tego uniknąć)

Odnośnik do komentarza

chłopcze, podczas silnego podniecenia na dziurce siurka wyłazi kropelka spermy, czego absolutnie nie czujesz, bo to nie jest jeszcze wytrysk.orgazm. W takiej kropelce jest kilka tysięcy plemników, a do zapłodnienia wystarczy jeden.
Plemnik, jak tylko znajdzie się na wilgotnej śluzówce warg sromowych, to jak węgorz zapierdala na randkę z jajeczkiem, nawet pod prąd krwi miesiączkowej.
Inny przykład, nie odbywasz stosunku, czyli penetracji pochwy, a walisz konia i na palcu zostanie ci ślad spermy. Wsadzasz taki palec do pi*dy i cionrza gotowa, kumasz bóraku?

Odnośnik do komentarza

cyt.:
odrazu kiedy to poczuliśmy odrazu wyciągnąłem a nie jestem pewny czy na członku był preejakulat
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Skoro obydwoje coś poczuliście, to na 100% była to kropelka spermy. Jeżeli nie minęło 72h po tym zdarzeniu, to przed ciążą ratuje was tabletka "dzień po", jeżeli dłużej, to tylko tabletka poronna lub skrobanka. Notabene, skrobanka, tylko w szpitalu na oddziale ginekologicznym.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać. A ja już rosnę 17-tą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać.
Miałam kochanka ulubionego, który przynosił róży ukochany kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on mocno chwycił za me kolana i szepnął w ucho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objęciach, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...