Skocz do zawartości
Forum

Rozpoczęcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych


Gość andzia

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam również zapalenie pochwy i powiedzialam Mojemu lekarzowi ze zaniepokoiło mnie zakrzep i plamienie w trakcie brania tabletek antykon. (Naraya Plus-4opakowanie), powiedział że to nie jest przez zapalenie... A czym spowodowane to jest to nawet mi nie wyjasnił i miałam wrażenie jakby nie chciał wyjaśnić i chciał zakończyć wizyte... Czy może to plamienie spowodowane wczesna ciążą? Albo tym że tabletki są dla mnie już za słabe bo organizm się już z nimi przyzwyczaił? I ostatnie pytanie czy na plamienie w trakcie brania tabletek pomoże wapno? Proszę o szybką odpowiedź :) Pozd.

Odnośnik do komentarza

Miałam również zapalenie pochwy i powiedzialam Mojemu lekarzowi ze zaniepokoiło mnie zakrzep i plamienie w trakcie brania tabletek antykon. (Naraya Plus-4opakowanie), powiedział że to nie jest przez zapalenie... A czym spowodowane to jest to nawet mi nie wyjasnił i miałam wrażenie jakby nie chciał wyjaśnić i chciał zakończyć wizyte... Czy może to plamienie spowodowane wczesna ciążą? Albo tym że tabletki są dla mnie już za słabe bo organizm się już z nimi przyzwyczaił? I ostatnie pytanie czy na plamienie w trakcie brania tabletek pomoże wapno? Proszę o szybką odpowiedź :) Pozd

Odnośnik do komentarza

Pierwszą tabletkę antykoncepcyjną powinno wziąć się w pierwszym dniu cyklu. Tylko, że ja w pierwszy dziniu cyklu mam słabe plamienie. Chcę sie zapytać czy powinnam wziąć po raz pierwszy tabletkę antykoncepcyjną w tym pierwszym słaym dniu, czy w drugim już znacznie obfitszym?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...