Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od ponad tygodnia miewam bóle podbrzusza. Ponadto pojawił się też ból piersi, stały się obrzmiałe i widoczne są na nich żyły. Kilkanascie dni temu uprawiałam petting z moim chlopakiem po czym postanowiliśmy, ze chcemy przeżyć swój pierwszy raz. Było to 4 dni po zakonczeniu okresu a ostatni cykl trwał 30 dni. Niestety nie udało się przebić błony, ale na następny dzień miałam niewielkie krwawienie koloru brązowego. W dodatku chlopak na początku źle założył prezerwatywę i potem założył ją ponownie już dobrze. Wtedy stresowalismy się i nie pomyśleliśmy jakie mogą być tego skutki.. mimo, że do wytrysku nie doszło obawiamy się, ze mógł znajdować się na niej prejakulat i doszło do zapłodnienia mimo, że chwilkę trwało zanim chłopak próbował włożyć penisa do pochwy. płyn też mógł się znajdować na palcach. Ale w taki sposób raczej nie powinno dojść do zapłodnienia. Umówiłam się na wizytę u ginekologa, ale muszę czekać ponad miesiąc a bardzo się stresuję. Okres mam dostać dopiero za ponad 10 dni więc dopiero wtedy wykonam test. Proszę o informację!

Odnośnik do komentarza
Gość Autor posta

Dodam jeszcze, że od tego czasu nie miałam praktycznie śluzu. Czy jest możliwość, że objawy pojawiły się temu, że bardzo boję się, że jestem w ciąży? Bo czytałam, że przypadki ciąży urojonej występują bardzo rzadko. Czy może być inna przyczyna takich objawów? Z tego co wiem ryzyko zajścia w ciążę przez płyn preejakularny jest bardzo małe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...