Forum Ginekologia

Czy mogę być w ciąży?

~j...l

~j...l

Witam. Od ponad tygodnia miewam bóle podbrzusza. Ponadto pojawił się też ból piersi, stały się obrzmiałe i widoczne są na nich żyły. Kilkanascie dni temu uprawiałam petting z moim chlopakiem po czym postanowiliśmy, ze chcemy przeżyć swój pierwszy raz. Było to 4 dni po zakonczeniu okresu a ostatni cykl trwał 30 dni. Niestety nie udało się przebić błony, ale na następny dzień miałam niewielkie krwawienie koloru brązowego. W dodatku chlopak na początku źle założył prezerwatywę i potem założył ją ponownie już dobrze. Wtedy stresowalismy się i nie pomyśleliśmy jakie mogą być tego skutki.. mimo, że do wytrysku nie doszło obawiamy się, ze mógł znajdować się na niej prejakulat i doszło do zapłodnienia mimo, że chwilkę trwało zanim chłopak próbował włożyć penisa do pochwy. płyn też mógł się znajdować na palcach. Ale w taki sposób raczej nie powinno dojść do zapłodnienia. Umówiłam się na wizytę u ginekologa, ale muszę czekać ponad miesiąc a bardzo się stresuję. Okres mam dostać dopiero za ponad 10 dni więc dopiero wtedy wykonam test. Proszę o informację!

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Autor posta

~Autor posta

Witam.miesiaczki miałam raczej regularne przeważnie był to 23 24 albo 25 dzień miesiąca.

~Autor posta

~Autor posta

Dodam jeszcze, że od tego czasu nie miałam praktycznie śluzu. Czy jest możliwość, że objawy pojawiły się temu, że bardzo boję się, że jestem w ciąży? Bo czytałam, że przypadki ciąży urojonej występują bardzo rzadko. Czy może być inna przyczyna takich objawów? Z tego co wiem ryzyko zajścia w ciążę przez płyn preejakularny jest bardzo małe.