Forum Ginekologia

Czy mogłam zajść w ciążę?

~a...l

~a...l

Mam pytanie ostatni okres dostałam 27 grudnia dzis kochałam się z mężem bez zabezpieczeń tj10 stycznia czy mam dni płodne i moglam zajść w ciążę dodam że cykle mam co 31 dni.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~agnieszka 41

~agnieszka 41

informacyjnie dodam że okres miałam przez 4 dni do 30 grudnia dzis czyli10 stycznia miałam stosunek a przedtem czułam bóle w podbrzuszu .czy jest możliwość abym zaszła w ciążę proszę o rade

~Jadzia113

~Jadzia113

Mam problem, ponieważ w październiku skończyłam anty hormonalną, ostatnia miesiączka na początku grudnia, a teraz 42 dzień cyklu i okresu nie ma.... dodam, że ostatni stosunek ponad 2 tyg temu, z zabezpieczeniem, a testy z porannego moczu negatywne (wielokrotnie). Poprzednio, w podobnej sytuacji dostałam orgametril i po kilku dniach okres wrócił. Teraz zaczęłam znów łykać ba własną rękę i nie wiem - może on mi fałszuje testy... Jutro wizyta u lekarza.
Możliwe, że to ciąża?

~mjvj

~mjvj

Jeśli chcesz wcelować w ciążę, to bardziej w sobotę-niedzielę, ale czwartek oczywiście też nie jest wykluczony.

Jajeczkowanie ma miejsce na 14 dni przed początkiem kolejnego cyklu (pierwszym dniem krwawienia miesiączkowego). Jeżeli cykle są regularne, od przewidywanej daty następnej miesiączki należy odjąć 14 dni.

~sprostowanie

~sprostowanie

Jajeczkowanie ma miejsce na 14 dni przed początkiem kolejnego cyklu (pierwszym dniem krwawienia miesiączkowego). Jeżeli cykle są regularne, od przewidywanej daty następnej miesiączki należy odjąć 14 dni.[/quote]
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
11 dni przed spodziewaną miesiączką to dni niepłodne!!!!
Tyle czasu wymaga macica by złuszczyć i wydalić na zewnątrz z krwią śluzówkę, w której nie zagnieździ się ciąża.
Notabene 2-gi okres niepłodności jest najbezpieczniejszy. Jest jeszcze 1-szy okres niepłodności, ale go może nie być przy krótkim cyklu i przedłużającym się krwawieniu.

~odpowiedź

~odpowiedź

~agnieszka 41
informacyjnie dodam że okres miałam przez 4 dni do 30 grudnia dziś czyli 10 stycznia miałam stosunek a przedtem czułam bóle w podbrzuszu .czy jest możliwość abym zaszła w ciążę proszę o rade

odpowiedź:
Tak, ciąża możliwa, ale pod warunkiem, że jesteś krową., bo tylko u krów występuje owulacja nadprogramowa.

~mjvj

~mjvj

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 25-tą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!