Skocz do zawartości
Forum

Kim jest lek.ginekolog z tego forum??


Gość Ewelina Z.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewelina Z.

Witam,chcialam zadac tutaj pytanie,ale zauwazylam ze praktycznie zadne z zadanych pytan na tym forum nie dostaje odpowiedzi ,natomiast automatycznie pojawia sie post osoby(boota??) ktora podpisuje sie jak lek.ginekolog,na kazdy post odpowiada ze problem wymaga konsultacji z ekspertem wspolpracujacym z forum i podaje numer telefonu na ktory nalezy zadzwonic.Czy administracja moze napisac o co tutaj chodzi?kim jest ta osoba i skoro pisze,ze wspolpracuje z forum to dlaczego pisze jako "niezalogowany" a nie ekspert?Co to za sciema?Czy na tym forum w ogole odpowiadaja jeszcze eksperci?Haloo!!!

Odnośnik do komentarza
Gość ewelina z

Oczywiscie ze ma taki obowiazek skoro ta osoba pisze,ze wspolpracuje z tym forum.Chcialabym tylko zeby ktos z moderatorow to potwierdzil ze ta osoba jest lekarzem i rzeczywiscie wspolpracuje z tym forum.Dla mnie osobiscie jest to zupelnie niewiarygodne ,zeby nie napisac niebezpieczne....Ja tez moge podpisac sie anonimowo jako "lekarz" i udzielac pseudo rad.Poza tym w jednym z postow napisanych przez administracje wyraznie pisze ze eksperci pisza z zalogowanych kont i przy kazdym z tych kont jest krotki opis kim jest dany ekspert.
Wiec ponawiam pytanie:czy ktos moze potwierdzic kim jest osoba podpisujaca sie jako "lekarz ginekolog" i czy rzeczywiscie wspolracuje z tym forum.

Odnośnik do komentarza

Wg mnie to nie jest żaden lekarz. Prędzej trolling na osobie, do której należy podany numer.
Post napisany jest całkiem idiotycznie.
Ewentualnie to jakiś fetyszysta/idiota (sorry ale inaczej tego nie nazwę).

Trzeba by zapytać adminów.

Odnośnik do komentarza

Wiem o kogo Ci chodzi. Podpisuje sie bodajze lek.ginekolog lub ginekolog. To oszust badz osoba ktora robi sobie zarty.

Nie jest to zaden lekarz tego forum gdyz ci posiadaja avatar i sa wyroznieni nan zielono.

Pisałam juz w tej kwestii. Do tej osoby tez lecz jak widac nie przestaje. Nie dzwoncie pod numer bo to naprawde nie jest lekarz forum. Aktualnie nie ma lekarza ginekologa na tym forum.

Jestem na tym forum juz od kilku ladnych lat i pamietam jeszcze czasy jak faktycznie wypowiadali sie lekarze. Obecnie chyba tylko "dziala" pani Kamila Krocz na psychologii.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...