Skocz do zawartości
Forum

Dobry ginekolog w Warszawie


Gość Gamma394

Rekomendowane odpowiedzi

Sama od dobrych kilku lat chodzę do doktor Natalii Mazanowskiej. Pracuje na co dzień w centrum medycznym Balumed na warszawskim Wilanowie:
http://balumed.pl/specjalizacje/ginekolog/

Bardzo sobie panią doktor chwalę. Świetna specjalistka. bardzo profesjonalna. Wszystko dokładnie tłumaczy i nigdy nie czułam się podczas wizyty skrępowana. Poza tym nie patrzy na zegarek i przeznacza dla pacjenta dokłądnie tyle czasu ile pacjent na wizycie potrzebuje.

Odnośnik do komentarza

W Salve medica przyjmuje wielu dobrych specjalistów: https://salvemedica.pl/lekarze-specjalisci-specjalisci/ginekolog
Sama jestem pacjentką pani doktor Małgorzaty Balcerak i mogę polecić. Pani doktor była bardzo miła, tłumaczyła wszystkie wykonywane przez siebie czynności, odpowiedziała na każde moje pytanie oraz dopytywała czy nie nasunęły mi się w trakcie jakieś nowe, co jest wielkim plusem gdyż było widać, że po prostu skupia sie na pacjencie oraz ineresuja się na tym co pacjent mówi a nie pogania aby jak najszybciej skończyć wizytę jak to czasami bywa u innych.

Odnośnik do komentarza

Takich lekarzy to i ja lubię, nie spieszą się, na wszystkie pytanie odpowiedzą spokojnie, ostatnio też chciałam zapytać o żel papilocare w przychodni to lekarz coś tam o nim słyszał ale nic mi nie powiedział, dopiero jak byłam u gina prywatnie to się dowiedziałam że ten żel pomaga się pozbyć wirusa hpv z szyjki macicy i że badania potwierdzają jego skuteczność podobnie jak same pacjentki

Odnośnik do komentarza

Lekarz ginekolog przede wszystkim musi być otwarty na pacjenta i nie może mu narzucać swoich wyborów, ja mojemu ginekologowi zaufałam i nie mam zamiaru go zmieniać w ogóle, jeszcze mi przepisał pigułki vines, które całkiem dobrze korelują z moim organizmem i nie mam żadnych skutków ubocznych po nich i jest spoko

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina32

Ja do ginekologa chodzę do centrum Babka Medica - 

    na Wąwozowej. Moim lekarzem jest Pan Porębski Piotr. Ja robiłam test Papa po prostu w laboratorium, a on zrobił do niego opis plus oczywiście USG. Wszystko z maluszkiem dobrze, także trochę mnie to uspokoiło, chociaż wiadomo jeszcze długa droga przed nami ? 
Odnośnik do komentarza

Ja chodzę na ul. Teligi do doktor Jaroszewskiej przyjmuje w centrum RSC. Mam do niej zaufanie, wizyty nie są dla mnie stresujące, a to też ważne, bo wiadomo, że wizyty u ginekologa to nie jest najbardziej komfortowa rzecz ? Tak czy inaczej polecam panią doktor, ja jestem bardzo zadowolona z jej usług. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...