Forum Ginekologia

Dobry ginekolog w Warszawie

~Gamma394

~Gamma394

Chciałabym się zapisać na konsultację ginekologiczną w Warszawie. Czy mozęcie mi polecić dobrego ginekologa?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Aryyyya

~Aryyyya

Sama od dobrych kilku lat chodzę do doktor Natalii Mazanowskiej. Pracuje na co dzień w centrum medycznym Balumed na warszawskim Wilanowie:
http://balumed.pl/specjalizacje/ginekolog/

Bardzo sobie panią doktor chwalę. Świetna specjalistka. bardzo profesjonalna. Wszystko dokładnie tłumaczy i nigdy nie czułam się podczas wizyty skrępowana. Poza tym nie patrzy na zegarek i przeznacza dla pacjenta dokłądnie tyle czasu ile pacjent na wizycie potrzebuje.

~Arlitte

~Arlitte

W Salve medica przyjmuje wielu dobrych specjalistów: https://salvemedica.pl/lekarze-specjalisci-specjalisci/ginekolog
Sama jestem pacjentką pani doktor Małgorzaty Balcerak i mogę polecić. Pani doktor była bardzo miła, tłumaczyła wszystkie wykonywane przez siebie czynności, odpowiedziała na każde moje pytanie oraz dopytywała czy nie nasunęły mi się w trakcie jakieś nowe, co jest wielkim plusem gdyż było widać, że po prostu skupia sie na pacjencie oraz ineresuja się na tym co pacjent mówi a nie pogania aby jak najszybciej skończyć wizytę jak to czasami bywa u innych.

~kacja

~kacja

Takich lekarzy to i ja lubię, nie spieszą się, na wszystkie pytanie odpowiedzą spokojnie, ostatnio też chciałam zapytać o żel papilocare w przychodni to lekarz coś tam o nim słyszał ale nic mi nie powiedział, dopiero jak byłam u gina prywatnie to się dowiedziałam że ten żel pomaga się pozbyć wirusa hpv z szyjki macicy i że badania potwierdzają jego skuteczność podobnie jak same pacjentki

~migracja

~migracja

Lekarz ginekolog przede wszystkim musi być otwarty na pacjenta i nie może mu narzucać swoich wyborów, ja mojemu ginekologowi zaufałam i nie mam zamiaru go zmieniać w ogóle, jeszcze mi przepisał pigułki vines, które całkiem dobrze korelują z moim organizmem i nie mam żadnych skutków ubocznych po nich i jest spoko

~kasia990

~kasia990 wpis edytowany

ja chodzę tylko i wyłącznie z medicover do gina, bo tam kolejek nie ma, na badania tez dość szybko się załapałam, jestem zachwycona podejściem do pacjenta.