Skocz do zawartości
Forum

Jakie zabezpieczenie wybrać podczas pierwszego stosunku?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas pierwszego jak i kolejnych najlepsza forma antykoncepcji dla młodych dziewczun jest używanie prezerwatyw przez partnera, jak i kontrolowanie swojego cyklu miesiączkowego (polecam aplikację jeśli miesiączkujesz od dawna i masz ją regularnie) :) to jest moje osobiste zdanie

Odnośnik do komentarza
Gość Dla dziewczynki

1. dobrze umyjcie genitalia
2.jeżeli pozwolisz na grzebanie w cipce, ma mieć obcięte paznokcie , palec posmarowany lubrykantem, umyte łapy; nie pozwól na lizanie, bo możesz podłapać brodawczaka.Zanim dasz mu d*py, wybierz dzień niepłodny, a 11 dni przed spodziewaną miesiączką, to dni niepłodne=constans
4.wsuń se do pochwy globulkę Oval Patentex, wtedy może się spuścić do środka.
5. jeżeli ruchami frykcyjnymi siurka nie wyzwoli ci orgazmu, bo mu po szybkim wytrysku sflaczeje siurek, to odczekajcie trochę, wsuń świeżą globulkę i od nowa niech pracuje, aż osiągniesz orgazm
6. po seksie umyjcie genitalia, bo będą wołać za Wami: o fabryka śledzi poszła.
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Na antykoncepcję innego rodzaju: hormony, spiralka, możesz się zdecydować w małżeństwie, po urodzeniu, no, chyba, że chcesz wyglądać jak, za przeproszeniem, maciora. dziecka/ci

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 23-cią wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...