Skocz do zawartości
Forum

Seks a ciąża


Gość w...u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostanio wraz z moją dziewczyną zabawialismy się w łóżku. Pod koniec gdy juz dochodziłem ocierajac sie o nią (seksu jako takiego jeszcze nie uprawiany i ona nadal jest dziewicą) doszedłem na jej brzuch, udo i nie widziałem zeby cokolwiek dostało się na wagine tym bardziej do środka bo penetracji nie było ale boimy sie ze mogło się cos jednak tam dostać (wspomnę ze robiliśmy to bez zabezpieczeń). Po wszystkim moja dziewczyna poszła przemyc i oczyścić swoje okolice intymne. Czy jest więc jakiekolwiek ryzyko na zapłonie?

Odnośnik do komentarza

Jesli nie doszles w niej to jakim cudem moze byc w ciazy .jesli spoznia sie jej okres to znaczy ze ma jakies wahania hormonalne w mlodym.wieku to normalne ;) I plemniki na zewnatrz zyja jakies 2 minuty wiec nie ma sie co przrjmowac niech zrobi test viazowy najtanszy I jestem 100 procent pewna ze wyjdzie negatywny miłego popoludnia

Odnośnik do komentarza

Wiem że jak w niej nie skończyłem to teoretycznie nie ma szans żeby doszło di zapłodnienia boimy sie o to ze jakąś drobinkami spadła na wargi sromowe i z tamtąd mógłby plemion dostać się do środka.
Po jakim czasie od stosunku można zrobić test?
Dziękuję najważniejsze to spokojnego

Odnośnik do komentarza

Zeby zaplodnic plemnik musi z transportowac sie z odpowiednia sily najpier przez szyjke macicy do gory wiec to jest nie mozliwe testy wykrywaja juz 7 dni od zaplodnienia do 14 dni najlepiej zrobic test przed spodziewana miesiaczka . Jesli ona jest dziwica to juz wogole nie ma rzadnych procent na ciaze poniewaz blona jest pierwsza z kolejnosci przed szyjka macicy

Odnośnik do komentarza

To musiala by se najpierw przebic blone dziwicza .teoretycznie I praktycznie to jest nie mozliwe by zaszla w ciaze nie ma co sie obawiac .nawet gdy by go przeniosla ten plemnik I tak ubumarł szyjka macicy w dni plodne jest dosyc gleboko nie mozna jej wtedy wyczuc a przed nia jest jeszcze blona dziewicza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...