Skocz do zawartości
Forum

nadżerka


aniulek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nadżerkę i była u 3 lekarzy z tym problemem i nie wiem co mam o tym sądzić :( pierwszy mi tylko powiedział że jest nadżerką i tyle a jak zapytałam co to jet to nic nie odpowiedział u drugiego młody lekarz po studiach sobie myślę może mi coś na to zaradzi ;)żebym sobie kupiła kwas(nawet nie zapamiętałam nazwy) i w aptece mi powiedzą jak to zrobić ,pomyślałam sobie chyba Pana powaliło a co jeśli bym sobie jeszcze coś wypaliła tym kwasem? wtedy byłoby na pewno fajnie:( kolejny mi powiedział że jet nadżerka i jeśli bym się zdecydowała na zabieg to może mi zrobić:)przeczytałam dużo na internecie o tej nadżerce i nie leczona może nawet zrobić się rak. Czy to prawda?nie ukrywam że zle mi żyć z tą nadżerką bo często mnie tam boli i często mam stany zapalne i muszę kupować globulko do pochwy:(chce mi sie płakać bo nikt nie chce mi pomóc a już zapisałam się do tego 3 dwa razy na zabieg to mnie zbywa a to dopiero po okresie a to pierw mi powiedział żebym przyszła bez zarejestrowania a potem czemu się nie zarejestrowałam :(ręce opadaja :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...