Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość K...M

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisze z takim pytaniem,niepokoi mnie to od kilku cykli miałam nawet badanie USG jamy brzusznej oraz wszystkie możliwe badania krwi - wszystko w najlepszym porządku. Chodzi o to że podczas miesiączki - a raczej krwawienia z odstawienia ponieważ stosuje antykoncepcję (plastry evra) lub kilka dni po jej wystąpieniu mam straszne zaparcia wzdęcia oraz gazy . Powoduje to u mnie straszny dyskomfort ponieważ występują także bol brzucha zlokalizowany jakby w prawym boku i nie wiem czy to zmiana jednostki hormonalnej czy w czym tkwi problem być może miewa ktoś takie objawy? Czy to powinno mnie niepokoić skoro lekarze zganiaja to na błędy w diecie a mi to zawsze dokucza właśnie podczas krwawienia lub kilka dni po ... dodam że przed ciążą nie miałam takich problemów, jestem 1.5 roku po cesarskim cięciu. USG ginekologiczne miałam także wykonane kilka razy w ryn roku ze względu na to że pojawiła się torbiel przypominającą torbiel endometrialna która wchlonela się poprzez stosowanie antykoncepcji . Dodam że podczas wystąpienia objawów USG ginekologiczne było ok ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...