Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, od 7 miesięcy brałam regularnie tabletki artilla, na przełomie 7 dniowej przerwy i kolejnego blistra byłam chora i przyjmowała antybiotyk augumentin. W 9 dniu przyjmowania tabletek z kolejnego blistry świat mi się zawalił, na jaw wyszła zdrada mojego męża, z której ma dziecko. Zaczęłam przyjmować promolan , hydroxizine i pominęłam tabletki , niestety tak się w tym wszystkim polubiłam, że chyba po 2 pominietych przyjęłam 1 tabletek i kolejnych już nie wzięłam. Dostałam oczywiście krwawienia, jednak martwię się bo dosłownie 1h przed nieoczekiwany odkryciem zdrady męża normalnie wspolzylismy bez zabezpieczenia. Minęło 17 dni od ostatniego zbliżenia, nie skończyłam blistra nadal przyjmuje leki uspokajające. Czy mam się martwić jeszcze ryzykiem ciąży?

Odnośnik do komentarza

Ja stosuję Vibin. Służą mi, jestem zadowolona, bo czuję się ok i nie mam żadnych skutków ubocznych. Dzięki formule przyjmowania 21+7 ( z czego te 7 to placebo) łatwiej wpaść rytm i regularnie je przyjmować, co jest bardzo ważne. Nie robi się przerw między kolejnymi opakowaniami i to jest fajne. Możecie zapytać o Vibin waszego ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...