Skocz do zawartości
Forum

Jakie są szanse na ciążę?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 23 lata i problem z miesiączką, bo ostatni raz miałam 15 czerwca i niestety u mnie jest tak od samego początku jak zaczęłam miesiączkować.Byłam u ginekologa i mam endometrium 0,3cm. Dodam jeszcze że staramy się z mężem o dziecko, ale Pani ginekolog powiedziała że przy tak cienkim endometrium niema szans. Dostałam skierowanie na badania z krwi i czekam na wyniki. Boję się że już się nigdy nie doczekam dzidziusia. Moze jest jakaś szansa że jeszcze narośnie?

Odnośnik do komentarza
Gość szczęśliwamama88

Myślę, że nie ma co tracić wiary, że będziesz mamą. Oprócz tego, że masz stwierdzone endometrium to jeszcze jest przypuszczenie, że w złym momencie Twojego cyklu staracie się o dziecko. Musisz niestety brać pod uwagę, że Twoje ciało i hormony Ci w tym nie pomogą, dlatego warto jest się rozejrzeć za innymi metodami wspomagającymi. Ja również miałam problem z zajściem w ciążę. Mój ginekolog poradził mi zakupienie sobie testeru owulacji ze śliny Afrodyta. Tak też zrobiłam i od roku jestem szczęśliwą mamą chłopca. Tester jest bardzo wygodny, zajmuje mało miejsca i ma wygląd szminki do ust. Jest również łatwy w użyciu i tani. Znalazłam go na stronie naturalnaplodnosc. Polecam i życzę szczęścia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...