Skocz do zawartości
Forum

Spóźniający okres


Gość Nieznananikomu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nieznananikomu

Witam spóźnia mi się miesiączka już 7 dni . Czasem biorę narkotyki najczęściej amfetaminę
Dla pewności zrobiłam już 5 testów ciążowych jednak każdy wynik negatywny .. w dodatku ostatnio inaczej się czuje . Mam biegunkę , wzdęcia ( różnie) dość często mnie mdli mam biały śluz na majtkach . Wcześniej miałam bezbarwny bardziej wodnisty . Częste bóle podbrzusza szczególnie lewego jajnika , również często w ostatnich dniach mam gorączkę . Nie wiem co o tym wszystkim myslic . Dodam jeszcze że miesiąc temu miesiączka spóźniała mi się aż 21 dni ale nie miałam żadnych objawów . Testy ciążowe robiłam po 3 tygodniach od zapłodnienia i płytkowe i strumieniowe . Bardzo proszę o odpowiedź . Dziękuję za pomoc .;)

Odnośnik do komentarza
Gość zosiadobrarada

Amfetamina na pewno nie wpływa dobrze na Twoje zdrowie, ona również może rozregulowywać Twoje cykle. Najlepszą metodą będzie po prostu zabezpieczanie się. Jeśli nie masz stałego partnera seksualnego to polecam Ci FemiCap. Kapturek naszyjkowy jest łatwy w użyciu i niewyczuwalny podczas stosunku. Ochroni Cię przed niechcianą ciążą w sposób mechaniczny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...