Forum Ginekologia

Jak wyznaczyć dni niepłodne?

~m...l

~m...l

Witam chciałabym zapytać o dni nieplodne, jak je obliczyć w moim przypadku otóż okres powinnam dostać 10 września opóźnil się dostałam 21 września. Kiedy w październiku mogą mi wypaść dni nieplodne, jak w tym momencie obliczyć. Proszę o pilną odpowiedź. Poz.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~lalaland88

~lalaland88

Twoje cykle są nieregularne więc nie da się dokładnie wyznaczyć dni płodnych i niepłodnych. Niestety !!! ale nie martw się są na to inne metody. Ja stosuje tester owulacji ze śliny Afrodyta. Za pomocą takiego fajnego mikroskopu wiem kiedy mam owulację. Wówczas planuje współżycie z zabezpieczeniem. Fajna sprawa, kiedyś poleciła mi to koleżanka z za granicy. Spróbuj, problem z wyznaczaniem płodności będziesz miała z głowy

~Monika Hanszke

~Monika Hanszke

Tylko że ja chciałam z partnerem kochać się do końca dlatego pytałam czy jest możliwość wyliczenia dni nieplodnych w moim przypadku

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Jeśli Pani cykle są nieregularne (wahania nawet 11 dni), to nie można precyzyjnie określić dni płodnych i niepłodnych. Może Pani stosować płytkowe testy owulacyjne. Dostępne w aptece. Pozdrawiam!

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin
laurette

laurette

No wlasnie, zebys miala w miare pewne dni plodne lub nie, musisz miec regularny okres. Inaczej ...nic nie wyznaczysz.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 24 lata, Kraków
~m... I

~m... I

Ogólnie mam miesiączki co 30 dni, wrzesień był trochę zwariowany dlatego mi się spóźnił okres