Skocz do zawartości
Forum

Ból piersi i zielona wydzielina z sutka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Od dłuższego czasu odczuwam ból w lewej piersi, dodatkowo parę razy z sutka wyciekała mi zielona wydzielina. Byłam u onkologa, stwierdził on powiększone przewody mlekowe co prawdopodobnie mogło wskazywać na podwyższony poziom prolaktyny. Jednak po zrobieniu badań prolaktyna okazała się być w normie. Niestety ból piersi nie ustaje. Nie wiem co mam dalej z tym robić i co to może być

Odnośnik do komentarza

Ból w lewej piersi i zielona wydzielina to może sugerować bardzo poważny problem, musisz pójść jeszcze raz do ginekologa, aby Cię zbadał, czy nie masz żadnej cysty czy torbiela w piersi. Moim zdaniem musisz koniecznie pójść do ginekologa i powtorzyć badania! Musisz zrobić USG RTG Mammografię i jeszcze sprawdzić hormony!!

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry od jakiegoś czasu przed okresem bardzo bolą mnie piersi bardziej prawa i z tej prawej po uciśnięciu wydobywa się kropla zielonkawej wydzieliny byłam u ginekologa ale powiedział że wszystko w porządku jednak przed każdym okresem tak jest a między okresami pierś też pobolewa ale słabo co robić robiłam prolaktyne wynik to 7,24ng/ml tsh 2,26 nie wiem czy to coś poważnego ogólne wyniki morfologii bardzo dobre proszę o poradę i dziękuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...