Skocz do zawartości
Forum

O czym mogą świadczyć brązowe upławy podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych?


Gość g...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Od 6 miesiący biorę tabletki antykoncepcyjne belara. Biorę je regularnie i nigdy nie miałam jakiś niepokojących objawów. Dziś dostałam brązowe upławy, zostały mi 4 tabletki do 7 dniowej przerwy czy jest to powód do obaw ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Przez pierwsze trzy miesiące stosowania tabletek, aż ogranizm się do nich przyzwyczai takie plamienia są całkowicie normalne. U Ciebie jednak jest to już pół roku, sama biorę belarę i nic takiego u mnie się nie pojawiało. Myślę, że jednorazowe to nie jest jeszcze powód do niepokoju. Jeśli jednak plamienie będzie się powtarzać, warto skonsultować się z lekarzem ginekologiem – jest taka możliwość, że dawka hormonów w tabletce jest zbyt niska dla Twojego organizmu i stąd pojawiają się krwawienia między miesiączkami. Plamienie może być także efektem nieregularnego przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych – już jedna pominięta tabletka może wywołać ten objaw, a przede wszystkim osłabić działanie antykoncepcyjne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...