Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość o...u

Rekomendowane odpowiedzi

Brak okresu przy tabletkach Vines i Hydrominum Dzień dobry, mam pytanie związane z brakiem okresu przy stosowaniu tabletek Vines. Tabletki te zażywam od ponad roku i zazwyczaj dość regularnie dostawałam miesiączkę przy tabletce 27 - placebo, ewentualnie 28. Tym razem jednak zaczęłam już nowy blister (tabletka 2) i wciąż nie mam okresu. Być może nie stresowałabym się tak bardzo samym spóźniającym okresem, jednak w dniach kiedy miałam go dostać wraz ze śluzem (który pojawia się u mnie zawsze przed okresem) pojawiła się też odrobina krwi. Później miałam 2 razy plamienie praktycznie niewidoczne (ciemno brązowe), a od 2 dni nic, okres dalej nie przyszedł. Dodam, że tabletki biorę bardzo regularnie (wraz z budzikiem codziennie o 20), a żeby wspomóc antykoncepcję mój partner nigdy nie dochodzi we mnie. Zastanawiam się, czy opóźnienie to może wynikać z faktu, że ok. 8 dni temu zaczęłam dużo ćwiczyć na dolne partie brzucha, do tego doszła dieta, jak również zażywam od 8 dni tabletki Hydrominum, o których czytałam, że mogą spowodować opóźnienie miesiączki? Przyznam, że wcześniej miałam raczej w ogóle nieaktywny tryb życia. Bardzo proszę o odpowiedź, czy należy się martwić, czy nie.

Odnośnik do komentarza

hmm może to być spowodowane przez ćwiczenia, ale tylko w tedy jak bardzo mocno schudniesz i stracisz dużo tłuszczu. Powiem szczerze,że ja stosuję tabletki antykoncepcyjne vines i okres dostaje zawsze, ale to zawsze przy pigułkach placebo, wiec u Ciebie jest ewidentnie cos nie teges. idź do ginekologa, on powinien Ci doradzić, a na nadmiar wody w organiźmie, dobra jest pokrzywa :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...