Skocz do zawartości
Forum

Spóźnienie okresu 3 tygodnie


Gość Bezradna2812

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bezradna2812

Witam, mam problem, otóż miesiąc temu tj: 2 czerwca współżyłam ze swoim chłopakiem, do tej pory okres się nie pojawił, dzisiaj mija 21 dni spóźnienia.
Miesiączkuje dosyć nieregularnie, moje cykle w ciągu poprzednich 4 miesięcy wyglądały następująco: 37,39,46 dni a teraz jest to już 61 dni!!!
Seks uprawialiśmy z zabezpieczeniem nie ma szans żeby cokolwiek dostało się do środka, mam objawy jak na okres czyli czasami boli mnie podbrzusze, sutki, biegunka i częste oddawanie moczu. Panicznie boje się zrobić test ciążowy, wiem ze to głupie prosić o pomoc tutaj zamiast isc do ginekologa od razu ale chce najpierw wykluczyć inne możliwości. Dodam ze mam 17 lat, w grudniu 18 dlatego stres tym bardziej większy, ostatnio miałam dużo stresu jeszcze ta myśl ze moge być w ciąży przysparza kolejnego, największego stresu. Jem nieregularnie i niezbyt zdrowo, ostatnio głównie śmieciowe jedzenie w dodatku używki... papierosy i alkohol. Proszę doradźcie mi czy ciąża to ostateczność?!

Odnośnik do komentarza

To byla gumka zapewne. Masz pewnosc ze nie pekla? ze nic sie nie wylało?Jesli nie to okej tylko ponad 60 dni to strasznie dlugo. Chyba powinnas zrobic test,zeby wykluczyc taka ewentualnosc niestety. Juz za pozno sie bac, test powinnas robic duzo wczesniej.
Owszem, to nie musi byc ciaza a cos innego ale to tez by nalezalo zdiagnozowac wiec wizyta u gin obowiazkowa.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...