Skocz do zawartości
Forum

Negatywny test i brak okresu i objawow


Gość 123465

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś jest 30dc. Zwykle moje cykle są 29dniowe. Na 30dzien dostaje okres. Dziś nie dostałam. Zrobiłam test 10mlu/ml i wyszedł negatywny. Wczoraj też robiłam inny ito samo. Bolą mnie piersi jak zwykle przed okresem ale już od tygodnia! A brzuch wcale, co zawsze mnie bolał chociaż słabo, ale zawsze. Sluz (jakby)owulacyjny miałam od 14 do 19dc. W 7dc stos.przerywany,a 11dc i 24dc z zabezpieczeniem. Stresuje się okropnie !! od 3dni. Czy jest w ogole mozliwosc, zebym byla w ciazy? Dodam ze szyjke mam nisko, otwarta, srednio twarda (moge ja chwycic 2 palcami) a śluzu mało, raczej lepki biały, czasem wypłynie dosłownie kropla rozciagliwego. Temp ciała raczej niska, do 36.5. Jak czytam co sama pisze to mysle ze nie ma opcji zebym zaszla... ale stresuje sie tak bardzo, że chyba zaczynam wariować!!!!! Czemu nie boli mnie brzuch? A te piersi... juz tak dlugo a okresu brak...

Odnośnik do komentarza

Dziś zmierzyła temp. W ustach. W nocy po 3 miałam 36.4 A nad ranem po przebudzeniu 36.7. Dziś szyjka wydaje sie twardsza, a sluz troche bardziej lepki. Dalej nic mnie nie boli A okresu brak... wariuje ze strachu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...