Skocz do zawartości
Forum

Petting a ciąża


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przed Wczoraj uprawialam z moim chlopakiem petting w ubraniach. Doszło do wytrysku w jego majtkach. Moj chłopak kilka razy poprowial majtki, nie dotykalam go tam. Po jakims czasie zaczął dotykac mnie w miejscu gdzie znajduje sie lechtaczka. Raz zdarzyło się, że placem dotknął mnie górnej części pochwy, tam gdzie rosną włosy. Mam 18 lat, dziewica, miesiączki mam regularnie, dosc obfite i bolesne. Po 2 dniach nie zmieniło sie moje samopoczucie. Dziś mam białe obfite upławy z pochwy. Robiliśmy 3 dni po krwawieniu miesiączkowym a moj cykl trwa ok. 29 dni czyli nie mialam dni płodnych. Nie doszlo do kontaktów narzadami. On mial jeansowe spodenki, a ja materiałowe spodenki. Podczas dotykania mnie robił to TYLKO PRZEZ MAJTKI. Nie wiem czy mial na reku sperme, załóżmy ze tak, ale wtedy pewnie w małej ilości bo w między czasie o coś wytarl. Mialam majtki dość wilgotne od orgazmu. Czy jest możliwe to ze plemniki przeniknelyby przez majtki i doszło do zapłodnienia? Czy ogólnie plemniki moge przeniknąć przez ubrania? Bóje się ze będę w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...