Skocz do zawartości
Forum

Seks a ciąża


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Ostatnio pewna sprawa nie daje mi spać. Mam nieregularne miesiączki oraz współżyję z chłopakiem od kilku miesięcy zawsze jest to stosunek z prezerwatywą i dodatkowo przerywamy go w prezerwatywie. Ostatni okres miałam 34 dni temu jednak był on nie duży porównywalnie do poprzednich. Na 1 dzien nie potrzebowalam wiecej niz 2 podpaski a po 4 dniach był koniec. Krwi bylo mało porównywalnie do moich poprzednich obfitych okresow. Pomimo nieregularnej miesiączki nie stało mi sie nigdy takie cos. Teraz jest 34 dzien a okresu nie ma a miesiączki dostawałam co 38,39 dni wiec teoretycznie mam kilka dni. Bolą mnie piersi oraz czasem pobolewa lekko brzuch dołem dodatkowo mam gęste biało żółte upławy I czuję suchość w pochwie. Bardzo się stresuję. Czekam na okres Ale bardzo boje się że jakos pomimo zabezpieczen zaszłam w ciaze. Dodatkowo ostatni okres byl taki dziwny i trwał krócej niż zawsze. Nie wiem co mam robić. Moglam zajść w ciaze również przez petting? Czy mogę być w ciazy? Co oznaczał ostatni okres czy to normalne przy nieregularnym cyklu? Czy dostanę miesiączkę? Proszę o szybką pomoc bo juz ledwo sypiam w nocy to samo mój chłopak.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...