Forum Ginekologia

Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?

~l...l

~l...l

Witam. Biorę pigułki antykoncepcyjna 24 4 placebo. Ostatni stosunek miałam 24 dnia. Następnego opakowania nie rozpoczęłam. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~aniela605

~aniela605

Ryzyko jest zawsze, nie ma co się oszukiwać. Dlaczego w ogole odstawiłaś ? Ja też stosuję antykoncepcję 24 +4 ultralekką w dodatku.

~mariola988

~mariola988

o, słyszałam o tej anty, czy jest naprawdę taka dobra? mi tez ginekolog chciała przepisać anty 24 +4

~karlinka123

~karlinka123

To zależy co znaczy dobra. Antykoncepcja ma zabezpieczać, to jest najważniejsze. Nie ma powodować skutków ubocznych i mamy się przy niej dobrze czuć. Ja biorę ultralekką, bo po prostu mi większe stężenie hormonów potrzebne nie jest, a przy tych pigułkach czuje się naprawde dobrze i waga też lekko poszła w dół :)

~karlinka123

~karlinka123

Moje pigułki to vines, ja się przy nich bardzo dobrze czuję. Jeśli planujesz się zabezpieczać i jest to na przykład Twoja pierwsza anty to idealnie,bo jest lekka,ma mniej hormonów, przez co Twój organizm lepiej będzie reagował, najpierw jednak maszeruj do ginekologa, on Ci pomoże wybrać odpowiednia antykoncepcje dla siebie :)