Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego mam tak nieregularny okres?


Gość L...M

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem mama 3 dzieci mam 33 lata okres zawsze mialam nieregularny jednak od 3 miesiecy niemam wcale nie boli mnie ani brzuch ani piersi w ciazy tez nie jestem jednak ostatnio mam troche nerwowy tryb zycia czy to moze byc przyczyna w jakims stopniu.

Odnośnik do komentarza

Tak , stres jak najbardziej może mieć wpływ; też tryb życia, dieta i wiele innych czynników; radziłabym Ci udać się do ginekologa, zrobić badania, może to coś z hormonami; ale przyczynę z pewnością trzeba poznać; ja też miałam nieregularne miesiączki, do tego bardzo bolesne i u mnie wszystko się unormowało odkąd zaczęłam stosować antykoncepcję;

Odnośnik do komentarza

kwestia doboru tabletek to indywidualna sprawa; czasem jest tak, że jedne organizm źle toleruje a inne już ok; tak jak inne leki, to normalne; a dobrze dobrane regulują miesiączki, zmniejszają ich obfitość; mi samej bardzo pomagają na objawy pms, z którymi co miesiąc się męczyłam; problemy z cerą, tu antykoncepcja też działa korzystnie; ważne, jak wspomniałam, żeby były dobrze dobrane, żeby kobiety chodziły do ginekologa, żeby się badały i kontrolowały;

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...