Skocz do zawartości
Forum

To nie ciąża.. tylko co?


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo często bo prawie co miesiąc powraca mi infekcja intymna, oczywiście chodzę do lekarza, leczę to a infekcja po kilku tygodniach znów wraca, zmieniłam lekarza, przepisał inne leki, to samo. Problemem są też leki, które stale przyjmuję (metypred, metex, arechin), doktor powiedziała mi, że to może być przyczyną nawracających infekcji. Postanowiłam pójść do kolejnego ginekologa bo żaden z lekarzy nie przejął się tym zbytnio a ja naprawdę się męczę. Jakby tego było mało to 7 dzień spóźnia mi się okres (wykluczam ciążę), czy to infekcja może być przyczyną czy spóźniający się okres może być czymś znacznie gorszym? Lekarza mam dopiero w piątek a bardzo się stresuję. Dodam, że miesiączkuję regularnie i 2 razy w życiu spóźnił się okres, ale to były tylko 3 dni. Nigdy też nie miałam tak, żeby przez infekcje nie dostać okresu, kiedy dostawałam okresu infekcja jakby zanikała na ten czas.

Odnośnik do komentarza

Miałam ten sam problem. Przez 3lata,miesiac w miesiąc infekcja. To było jak never ending story :(((
Wszystkiemu winny był... stres. Również spozniajacy się okres może być spowodowany stresem. Kiedyś, sama bym nie uwierzyła w te słowa. Dziś już wiem, jak wielki wpływ na nasze życie ma stres!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...