Skocz do zawartości
Forum

Seks a ciąża


Gość n...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Czy to ciąża ? Około miesiąc temu zaliczyłam wpadkę z narzeczonym. Po tygodniu dostałam zapalenie pęcherza ,tydzień później udałam się na wizytę ginekologiczna gdyż okazało się ,że mam infekcje intymną. Od tygodnia biorę leki. Natomiast od około dwóch tygodni mam bardzo bolesne piersi ,wrażliwe i sterczące sutki. Pani ginekolog nie stwierdziła przy badaniu nic niepokojącego. Kiedy zapytałam czy mogę być w ciąży ,stwierdziła ,że może być za wcześnie aby to stwierdzic. Teraz wszystko się nasiliło. Piersi bolą jeszcze bardziej, bardzo często mam wzdęcia i zaparcia. Cokolwiek bym nie zjadła zaraz mam uczucie pełnosci na żołądku Pobolewa mnie podbrzusze. Miesiączki mam nieregularne ale powinnam dostac 15-18 lutego. Ciągle jestem zmęczona i mogłabym cały dzień przespać. Mam dziwne zachcianki jak np gofry z bitą śmietaną ,chociaż nie przepadam za goframi a zwłaszcza za bitą śmietaną. Raz mam apetyt a raz nie mam. Na myśl o smażonym lub pieczonym jedzeniu robi mi się niedobrze. Smak porannej kawy jest inny niż zawsze ... czesto odbija mi się i mam w ustach nieprzyjemny zapach. Pije dużo soków jak nigdy. Mam dziwne bóle pleców ,chociaz nie miewałam takich wcześniej. Pewne zapachy jak właśnie np zapach smazonych frytek budzi we mnie mdłości. Czesto wstaje w nocy po 4 razy na oddanie moczu ,chociaż przed snem wypiłam może 3 lyki wody ,wcześniej wstawałam raz w nocy i rano po wstaniu korzystałam z WC. Nie wiem naprawdę co się dzieje i potrzebuje pomocy. Test ciazowy robiłam dwa dni przed wizytą u Pani Ginekolog czyli 31 Styczynią i wyszedł negatywny . Co dalej ?

Odnośnik do komentarza
Gość lekarz ginekolog

witam pania serdecznie.w opisanym przypadku ciazy nie mozna wykluczyc jednak potrzebna jest szczegolowa konsultacje tzn przebieg dni plodnych itp.bezposrednio pod nr tel 537135593 uzyska pani bezposrednia konsultacje z lekarzem.bezplatnie prosze powolac sie na forum pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...