Skocz do zawartości
Forum

Seks a ciąża


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.10 listopada miałam swój pierwszy raz z chłopakiem.Seks nie trwał długo,może z 5min.Bardzo bolało,bo została przebita błona dziewicza.Mój chłopak nie doszedł,tylo penis delikatnie mu stanął.Nie użyliśmy prezerwatyw.Dzisiaj 20 listopada rano robiłam test. Wyszedł negatywnie. Tego samego dnia wieczorem zaczęła mnie piec pochwa. Mimo tego nie mam żadnych objawów ciążowych.Mimo to się boję. 26 listopada mam dostać miesiączkę. Czy wynik testu wyszedł prawidłowy? Czy należy go powtórzyć? Mam 22 lata i na nic nie choruję. Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina1203

Miesiaczki mam regularne. Ostatnia była 26 pazdziernika. Dzisiaj o 14.30 zrobiłam test i wyszedł ujemny. Moze te bóle brzucha i mdłosci to są wywołane przez moją psychikę i strach przed nieplanowaną ciążą? Wczoraj wieczorem myślałam ze rozsadzi mi brzuch,jakos tak zle sie czulam. Dzisiaj troche lepiej a po drugim tescie ujemnym to w ogole jakos taka spokojniejsza jestem. Za 3 dni mam dostac miesiaczke. To moze te bole i skurcze jajnikow i podbrzuszu to są objawy zblizacej sie miesiaczki? Codziennie obserwuje piersi. Ani nie bolą ani sie nie powiększają.

Odnośnik do komentarza

Teoretycznie zbliżenie było w środku cyklu,a więc ryzykowne. Przy pierwszym razie emocji jest sporo ,ale skoro partner twierdzi że nie doszedł ,to pewnie tylko nerwy ,bo test powinien już coś wykazać.A lekko stanął przed ,czy po ,jak piszesz?Zawsze bowiem miękki jest po.Taka natura.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...