Skocz do zawartości
Forum

Badanie CA125 potrzebne do tabletek antykoncepcyjnych ?


Gość Dominika25066

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dominika25066

Badanie CA125.
Witam. Mam 23 lata i byłam ostatnio u ginekologa. Po wywiadzie i badaniu dopochwowym zlecił mi badanie CA125 i zapisał tabletki antykoncepcyjne. Stwierdził że to badanie powinnam wykonać tak jakby czy można włączyć te tabletki . Mam bardzo bolesne miesiączki, regularne. Ból jest okropny , nawet leki przeciwbólowe nie pomagają. Ból jest piekacy, rozrywajacy a nawet miewam odczucia parcia jak przy porodzie. Kilka razy przed miesiączka miałam objawy ciążowe: nudności, ból piersi,drazniace zapachy i częste oddawanie moczu. Po badaniu lekarz powiedział że wszystko jest ok . Mówił o jakimś zacuenieniu w lewym jajniku. Powiedział że leki antykoncepcyjne powinny mi pomóc w tych bólach Ale nie pokoje się ze nie o wszystkim mi powiedział. Czy faktycznie to badanie jest potrzebne tylko do tego żeby wdrazyc te leki ? Robiłam poziom prolaktyny i wyszedł 22.6 przy normie 4.8-23.3

Odnośnik do komentarza
Gość Dominika25066

Nie chcę robić żadnych problemów. Czekam na miesiaczke i od razu to badanie zrobię. Chciałam tylko się zorientować bo lekarz mi nie powiedział że to przez to zaciemnienie man zrobić to badanie tylko do leków antykoncepcyjnych . Nie powiedział mi o wszystkim. Dopiero w domu sprawdziłam co to jest za badanie. Dziękuję za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...