Skocz do zawartości
Forum

Grzybica


Gość Ewexyz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
zacznę od tego, że pierwszą grzybicę miałam rok temu. Potem nastąpił po 3 miesiącach nawrot, po kolejnych 3 znowu (tym razem było najgorzej, bo wyskoczyło nawet podrażnienie skóry, takie jakby dzyndzelki. Ginekolog powiedziała, że to nie hpv). Byłam leczona juz gynazolem, macmirrorem, pol roku terapia flukonazolem i znowu wyskoczyła grzybica. Tym razem po infekcji pęcherza i przy opryszczce wargowej. Ale były to tylko upławy, bez pieczenia. Znowu leczenie obejmowało środki doustne i gynazol. Po tygodniu od zaaplikowanie kremu pojawiły się po raz kolejny dziwne upławy, przy tym jak zaczęłam stosować multigyn flora plus. Przestraszyłam się, że grzybica wróciła i przeleczylam się tabletkami clotrimazolum. Po tabletkach dopochwowych było w porządku. Następnie użyłam raz znowu multigyn flora plus i to co następnego dnia znajdowało się w pochwie to jakiś dramat. Przy żadnej infekcji poprzednio nie miałam tyle dziwnej wydzieliny. Nie wiem czym jest to spowodowane. Jestem pewna, że wszystko powstało tam podczas nocy ale ilość jest po prostu ogromna. Wyglądało dokładnie jak wydzielina przy grzybicy ale 20 razy więcej. Czy jest to możliwe, że multigyn spowodował taką reakcję. Nie chce mi sie wierzyć, że w ciagu nocy grzyby mogły się tak namnożyć. Dodam, że nic mnie nie swędzi, nie boli, nie ma opuchlizny, czy zaczerwienienia. Tylko ta ogromna ilość wydzieliny po multigynie. Czy to znowu jakiś atak grzybicy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...