Skocz do zawartości
Forum

Tinidazolum Polpharma


Gość RK7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam byłem ze swoją kobietą na kontrolnej wizycie u ginekologa, po badaniu wszystko jest ok ale lekarz wykrył jakieś bakterie, dostała tabletki dopochwowe przez 6 dni i doustne właśnie takie jak tytuł tematu. Wykupiliśmy leki dopiero 3 dni po wizycie i w aptece pani powiedziała że tam jest przepisany także ten sam lek doustny dla mnie, to jest dawka jedno razowa 4 duże tabletki na raz, jakoś ta dawka wydaje mi się podejrzana i dlaczego ja mam także to zażyć? głupio mi iść do apteki i pytać o to farmaceutki a numeru do swojej ginekolog mi nie chce dać żebym nie dzwonił
Może ktoś jest w temacie i mi wyjaśni czy mogę to bez obaw zażyć w takiej dawce i z jakiego powodu?

Odnośnik do komentarza

Z powodu takiego... Bo jesli wspolzyliscie bez prezerwatywy... To jestes takze zarazony... A jesli Twoja kobieta bierze leki... I bedzie zdrowa... A Ty nie wezmiesz to znow ja zarazisz i tak w kolko...
Mozesz brac bez obaw... Tak duza dawka bo jednorazowo...

Czy Ciebie nie zastanawia co to dokladnie za choroba?? Wiesz, ze sa choroby przenoszone droga plciowa i skoro musisz brac tabetki takze Ty... jest to taka choroba.. Ale.... Ty sie zaraziles od partnerki.... A od kogo zarazila sie Twoja partnerka?? I dlaczego nie chce dac numeru telefonu??
Nie zastanawialo Ciebir to?? ;)

Odnośnik do komentarza

My nie mamy po 15 lat ja zbliżam się do 30 a ona jest lekko po, z tym że nie badała się 6 lat ... a każda kobieta powinna przynajmniej co roku i ją namawiałem na tą wizytę się tak zaniedbać sam się bałem o jej zdrowie, razem jesteśmy 3 lata, dała mi już ten numer ale powiedziała abym sobie sam zadzwonił bo ona nie będzie skoro jej tak zaleciła to to weźmie. Tylko mnie ta dawka przeraziła bo czytałem ulotkę u skutkach ubocznych i nieźle tam straszą....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...