Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża ?


Gość ....9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Współżyłam tydzień przed okresem bez wytrysku. Po tym tygodniu dostałam okres który trwał 5 dni i był ze skrzepami. W tym miesiącu zauważyłam bardzo mało śluzu płodnego i w środku cyklu zauważyłam kilka kropel różowej krwii. Do okresu pozostały 4 dni i bolą mnie plecy w dole. Czy mimo tego że był okres jest szansa na ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam 23 -24 grudnia spałam z chłopakiem, stosunek zakończył się w środku. Następnie 29, 30, 31 grudnia, 1 stycznia już przerwany. Domniemane dni płodne miałam od 22 - 29 grudnia. Zażywam tabletki antykoncepcyjne regularnie od 4 lat. Ostatni stosunek wypadl 8 stycznia. Ostatnie przyjęcie tabletki z blistry wypadło na 7 stycznia (w nocy z 7 na 8 stycznia rano zaobserwowalam minimalnie zabarwiony śluz na kolor mlecznobrazowy ?) Od wtorku do dziś śluz jest praktycznie niezauważalny odcieniu bardziej żółtego. Dzisiaj jes5 dzień przewidywanego krwawienia z odstąpienia tabletek. Zauważyłam, że od 2 stycznia mam delikatne uczucie " nie dobrze mi " utrzymujące się praktycznie cały dzień. Nie powodujące wymiotow ani nic z tych rzeczy. Proszę o informację czy istnieje możliwość ciąży w takim przypadku? Strasznie się stresuje w oczekiwaniu na krwawienie z odstawienia. Z jakiej przyczyny wystąpić mógł ten brazowawy śluz plus uczucie nudności? Czy nawet jeśli to nie za wcześnie na objawy ciąży? Przy tabletkach ciaza to jest raczej 1% szans przy prawidłowym stosiwaniu.

Odnośnik do komentarza

Witam. Czy podczas okresu (ostatnie dni okresu), poprzez kilka "pchnięć" w prezerwatywie istnieje ryzyko ciąży? Od kilku dni boli mnie brzuch, czy może mieć to związek ze stosunkiem bądź z ewentualną ciążą? Kiedy występują pierwsze objawy ciąży, tj.ból brzucha? Proszę o odpowiedź, bo w internecie czytałam dużo na ten temat, ale opinie są sprzeczne i nie wiem czy istnieje taka możliwość.

Odnośnik do komentarza

Witam. Z 5 na 6 stycznia pierwszy raz współżyłam, bez prezerwatywy. Dostałam okresu 2 dni po stosunku(ogólnie okres trwa 6/7 dni, w styczniu trwał 5). Średnia długość cyklu to 26 dni. Po kilku dniach (ok. 10/11 stycznia) źle się czułam, bolal mnie trochę brzuch. Mam pytanie, czy mogę być w ciąży?;/

Odnośnik do komentarza
Gość NiceLilianna

Hej mam do was nietypowe pytanie uprawialam z chlopakiem sex zabezpieczalismy sie .. pozniej po jakis pól godziny wlozyl mi penisa do pochwy nie jestem pewna czy go wytarl czy nie czy jest prawdopodobienstwo ze zaszlam w ciaze . ps malo tego boli mnie troche podbrzusze i po prawej stronie od podbrzusza cos jak chodze i kaszle co to moze byc prosze o odpowiedz ?

Odnośnik do komentarza

Witam, ostatnio zbliżyłam się z chłopakiem 17.12 był to stosunek przerywany( bez wytrysku) wdg kalendarzyka okres powinnam mieć 4 dni temu ale niestety mam nie regularne.. boję się że mogę być w ciąży, bo mam podwyższona temperaturę, pobolewa mnie brzuch jak przed okresem i od dłuższego czasu strasznie ciężko mi na żołądku, z pochwy mam wodnisty przezroczysty lub śluz. Prosze o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Po co się tak stresować i trzymać w niepewności :) Lepiej zrobić test ciążowy, np. Pink Super Czuły z Domowego Laboratorium bo wykrywa bardzo wczesną ciążę, u mnie pokazał 2 kreski już po 3 tygodniach :) Przynajmniej będziesz miała pewność na czym stoisz :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...