Forum Ginekologia

Jak się zabezpieczyć?

~s...l

~s...l

Witam mam pytanie do lekarza Ginekologa. Mam 22lat chciałabym ten swoj pierwszy raz przezyc stosunek osoba którą kocham od kilku dni prosi(ja sama bym chciala) mnie zebysmy to zrobili boje sie ze jak uprawie (sex) to moge zajść w ciążę chcialam sie zapytac co mam robic nie biore zadnych lekow ani nie bylam jeszcze u lekarza (ginekologa) podkreślając mam tez problem z miesiaczka mam nieregularne bylam z tym u lekarza to dal jakies leki pomogły troche Prosze o pomoc

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ula97

~ula97

ja tez planuje wlasnie swoj pierwszy raz. Chcialabym spotkac sie z jakas mila pania ginekolog, ktora podpowie mi jak najlepiej sie zabezpieczyc. Szukam w krakowie.

rurkakasia

rurkakasia

Ula, sprawdz sobie Panią Iwonę Gawon. Przyjmuje przy rondzie grzegorzeckim. Bardzo ją polecam

195081 rurkakasia Kobieta, 30 lat, Kraków
~sizalka

~sizalka

widac z opisu ze jestes mlodziutka, najlepsze zabezpieczenie to hormony a najlepiej tabletki skoro to twoje pierwsze spotkanie z antykoncepcja.. dobra jest belara bo ma malo hormonow i nie powoduje skutkow ubocznych, idz do lekarza

kitka88

kitka88

Ula, nie sugeruj się płcią lekarza ;) Wiem, że jak jest się młodym to na początku może być ciężko się przełamać, ale zobaczysz, że będziesz zadowolona. Sprawdź sobie doktora Ryszarda Jankowskiego, ja do niego chodzę :)

197426 kitka88 Mężczyzna, 29 lat, Kraków