Skocz do zawartości
Forum

Czy w takim przypadku powinnam zaprzestać stosowania tabletek?


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam 22 lata i od 3 miesięcy przejmuję tabletki antykoncepcyjne Yasminelle Badanie krwi wykazało, że mam nadkrzepliwość krwi, mimo tego ginekolog wypisał receptę na tabletki. Od tego czasu zaczęła mnie boleć głowa w tylnej części podczas uprawinia seksu, czego nigdy przedtem nie miałam. Ból ten mija maksymalnie po paru godzinach. Miewam też bardzo bolące skurcze łydek, czasem stopy. Czy w takim przypadku powinnam zaprzestać stosowania tabletek?

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie powinnaś odstawić tabletki i najlepiej wybrać się do innego ginekologa. U mnie tez przy badaniach wyszła nadkrzepliwość krwi i gin z góry mi zaznaczył, ze tabletek mi nie przepisze. Zaproponował mi za to wkładkę hormonalną levosert, która działa jedynie w macicy i hormon nie krąży po całym organizmie z krwią. Tabletki zwiększają ryzyko zakrzepicy dlatego dziwi mnie podejście twojego gina do tej sprawy tym bardziej, że badania wykazały u Ciebie to ryzyko już i tak zwiększone.

Odnośnik do komentarza
Gość ankakijanka

Jeśli bolą Cię łydki i masz skurcze to nie powinno tak być, no chyba,że biegasz po 10 km dziennie, to jeszcze jest zrozumiałe. Miałaś badania ? Zanim lekarka Ci przepisała te anty ? Mi babeczka zrobiła takie badania i potem przepisała Vines, po których nic mi nie ma.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...