Skocz do zawartości
Forum

Czy tabletki mogły zawieść?


Gość b...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Zażywam tabletki antykoncepcyjne vibin mini.. z racji wyjazdu i innych nie mogłam zdobyć następnego opakowania i rozpoczęłam je tydzień po skończonym krwawieniu. Teraz tabletki biorę każdego wieczora ale pare razy z partnerem daliśmy sie ponieść emocjom.. I tu moje pytanie. Czy tabletki mogły zawieźć ? Czy moge byc w ciąży przez ten tydzień luki na początku opakowania? Z góry dziękuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Nie było kontynuacji a tutaj istotna jest ta regularnosc. To tak jabys opuscila x tabletek... Trzeba było sie zabezpieczac chociaz gumką. Zabezpieczaliscie sie tak? Antykoncepcja wiec mogla byc osłabiona jednak z racji tego ze bierzesz regularnie na codzien to ryzyko tej ciazy jest znikome tak sadze ale mogę sie mylic. Roznie mogło byc.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Blanka162

Tabletki biorę tylko ze względu na bardzo bolesne miesiączki które pomagają przetrwać mi ten jeden ciężki tydzień w miesiącu dlatego jezeli była bym w ciąży to była bym zadowolona jednak z ciekawości chciałam zapytać jak to wyglada z punktu medycznego

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...