Skocz do zawartości
Forum

Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem i nie wiem jak go rozwiązać. Próbowałam dodzwonić się do mojej Pani ginekolog , niestety nie odbiera. I tutaj pojawia się problem, miałam przyjść w lipcu po kolejną receptę na tabletki antykoncepcyjne. Kolejne opakowanie powinnam rozpocząć 31 lipca. Nie mam pojęcia gdzie mogę otrzymać receptę. Bardzo proszę o jakąś radę.

Odnośnik do komentarza

No to trochę kiepsko :/ A próbowałaś do innego ginekologa się dostać żeby tylko wypisał Ci receptę? Bo innego wyjścia raczej nie masz. Całe szczęście, że ja takich problemów nie mam bo założyłam wkładkę levosert i mam spokój na kilka lat. Ale tak jak piszę spróbuj u innego gina ewentualnie lekarza rodzinnego bo z tego co wiem czasem też wypisze receptę jak jest kumaty ;)

Odnośnik do komentarza

Mi dziewczyny radziły żeby kupić w necie tabletki, jest taka strona gdzie można uzyskać receptę ale nigdy tego nie próbowałam więc nie znam szczegółów. Na szczęście dostałam receptę na 4 opakowania vines więc mam jeszcze czas żeby się zapisać na kolejną wizytę, a może spróbuj jak radzi Mafka poszukać innego ginekologa, nawet prywatnie

Odnośnik do komentarza

ja biore tabletki belara od lat i zawsze lekarz przepisuje mi 3 opakowania bym miala na zas w razie choroby czy urlopu lekarza.. wez idz do innego lekarza niech ci przepisze ... prywatnie jak sie idzie po sama recepte to zwykle biora 10 albo 20 zl za to a na przyszlosc bierz wiecej opakowan od swojegolekarza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...