Skocz do zawartości
Forum

antykoncepcja


Gość kolohggi

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam stosowac antykoncepcje po ciazy. Przy 9 tabletce, spoznilam sie do 12 godzin, kolejna przyjelam nastepnego dnia po 24 godzinach.
Tak jakbym spoznila sie dwa dni z rzędu o 12 godzin. Jeszcze dodatkowych metod zabezpieczania nie odstawilam, czy z uwagi na komplikacje mogę, bo w sumie przerwa nie przekraczala ani razu 36 godzin, czy jeszcze 7 dni sie zabezpieczac dodatkowo?
Limetic stosuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli zaczynasz antykoncepcję będzie bezpieczniej stosować dodatkowe zabezpieczenie przy takiej pomyłce ale zajrzyj jeszcze na stronę antykoncepcjanamiare.pl bo ja biorę vines, to trochę inne tabletki niż Twoje więc schemat postępowania w tym przypadku może być inny. Na tej stronie możesz zaznaczyć jaki masz system przyjmowania tabletek i wyjdzie Ci jak powinnaś postąpić w danej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Gość Alaksandryna

Ja też biorę limetic, na szczęście regularnie, bez spóźnień ;)
Moim zdaniem dla pewności lepiej stosować dodatkowe zabezpieczenie przez kilka dni. 12 godzin i to dwa dni z rzędu to sporo jak na minipigułkę, gdzie raczej spóźnienie nie powinno być większe niż 3 godziny. Zwłaszcza, że karmisz piersią, więc pewnie ciężko określić, który to dzień cyklu.

Odnośnik do komentarza
Gość Afelinka

Ja po ciąży nie chciałam tabletek więc zdecydowałam się na wkładkę antykoncepcyjna levosert. Obawiałam się właśnie, ze w natłoku obowiązków przy maluchu zapomnę o pigułce. Z wkładka takich problemów nie ma i spokojnie karmię moje maleństwo piersią.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...