Skocz do zawartości
Forum

Seks a możliwość ciąży


Gość l...l

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w 15 dniu cyklu miałam swój pierwszy raz z chłopakiem (zazwyczaj mój cykl trwa ok. 30 dni). Oczywiście użyliśmy prezerwatyw. Teraz obawiam się, że mogę być w ciąży, ponieważ już 8. dzień spóźnia mi się okres. W tym miesiącu miałam sporo stresu, a jeszcze ta myśl nie daje mi spokoju. 2 dni temu zrobiłam test - wyszedł negatywny. Wczoraj bolał mnie brzuch i przy raz zauważyłam trochę krwi więc założyłam, że to okres ale później nie było już ani śladu. Nie wiem już co o tym myśleć..

Odnośnik do komentarza

No to był wiarygodny. Powtorzyc test zawsze mozesz. Wiesz, mysle,ze i nawet moglyby o jeszcze więcej dni opoznic. Stres zwłaszcza bardzo silny, jakas choroba spokojnie do twoch tygodni mogą czasem opoznic okres. Znajoma wyjechala w cieple kraje kiedyś i ponad 2 tygodnie okresu nie miała... Organizm jest niestabilny niestety, rzadko kiedy mamy wszystko jak w zegarku :)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Być moze miałaś opóźnioną owulację. Zabezpieczaliście się więc powinnaś być spokojna. jeśli się stresujesz, że prezerwatywa to za mało stosujcie dodatkowe zabezpieczenie. Może to być np contragel - żel plemnikobójczy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...