Skocz do zawartości
Forum

Czy to przez tabletki?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Od ponad roku zazywam tabletki antykoncepcyjne yaśminelle. Ostatnio stalam siebstrasznie nerwowa i płaczliwa o byle co czepiam sie wszystkich . Czy to moze być spowodowane przez tabletki? Prosze o odpowiedz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość kamilia34

Trudno powiedzieć ale skoro bierzesz od roku a objawy masz dopiero teraz to wątpię. Nie zaszkodzi jednak iść z tym do lekarza, teraz są tabletki z minimalną dawką hormonów np. vines , niech Ci je zmieni na te właśnie, na pewno nie będą miały negatywnego wpływu na samopoczucie.

Odnośnik do komentarza

Brałam te tabletki jako nastolatka przez kilka lat i po czasie mialam podobny problem. Teraz przyjmuje od 4 lat regularnie tabletki o nazwie Belara i po nich nie mam skutków ubocznych a nawet przeciwnie bo przestaly wypadac mi wlosy garsciami i poprawila sie cera. Najlepiej idz do lekarza i zmien na inne

Odnośnik do komentarza
Gość mariolakwasna

Zdecydowanie tak moze byc. Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych wplywa na nasza gospodarke hormonalna stad moga byc Twoje wachania nastrojow. Ja zdecydowałam sie na zalozenie wkladki levosert bo nie wydziela hormonow do krwiobiegu tylko bezposrednio do macicy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...