Skocz do zawartości
Forum

Czy skąpy okres podczas stosowania Atywia oznacza ciążę?


Gość a...u

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczor , w dniach 25.04-28.04 miałam ostatnia miesiączkę . Tabletki antykoncepcyjne Atywia przyjmuje od września 2015 roku. Biorę je regularnie i systematycznie . 2.05 po raźniej ostatni doszło do współżycia z partnerem . Zawsze używamy tez dodatkowego zabezpieczenia prezerwatywy . Jednak w czasie pieszczot doszło do wytrysku nie w pochwie ale jej okolicach . Wczoraj dostałam okres jednak jest on bardzo skąpy . Czy to moze byc ciąża ? Bardzo proszę o poradę czy moze jednak efekt uboczny

Odnośnik do komentarza
Gość Katamarynka

Spokojnie. Już bardzo długo bierzesz te tabletki więc takie krwawienie skąpe to nic dziwnego. Tabletki anty blokują rozrastania się wyściółki macicy więc widocznie nie ma co się za bardzo złuszczyć jak przy normalnym okresie dlatego tylko masz takie plamienie. Ja przy belarze już po 5 opakowaniu miałam takie skąpe plamienie , które trwało jeden dzień. Ginekolog mi wszystko wyjaśnił i już wiem, ze to normalne :)

Odnośnik do komentarza
Gość Katamarynka

No pewnie, ze wiarygodny ;) Tak jak pisałam nie ma obaw jeśli bierzesz tabletki regularnie :) Ja przy swoich też raz się tak przestraszyłam ale tak jak Ci pisałam wyżej ginekolog wyjaśnił mi co i jak więc się tą wiedzą dzielę :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...