Skocz do zawartości
Forum

Czy prawidłowo zażyłam tabletki Elin?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Biore tabletki Elin,które mają 7 dniową przerwe w której spodziewam się okresu i tak nastapiło,ale nie byłam pewna czy to napewno początek okresu czy krwawienie ala plamienie związku z odstawieniem tabletek,no i tak tabletki odstawiłam w niedziele a plamienie dostałam w środe ale nie przypominało mi to okresu który u mnie jest zazwyczaj jest ciągły a tu była przerwa.Dopiero w sobote dostałam moim zdaniem okres ze względu na intensywność i rano wzięłam tabletke.Czy jestem zabespieczona?

Odnośnik do komentarza

Ja mam tabletki belara ale je również stosuje się z tygodniową przerwą. Jeśli kolejne opakowanie rozpoczęłaś po upływie 7 dni od odstawienia to jak najbardziej ochrona jest zachowana. W przerwie pomiędzy opakowaniami nie musi wystąpić typowy okres - może pojawić się właśnie takie plamienie z odstawienia.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak, nie ma znaczenia, w którym dniu przerwy wystąpi krwawienie czy plamienie. Po prostu przyjmujesz 21 pigułek, robisz 7 dni przewy, potem znowu 21 pigułek i 7 dni przerwy. Bez różnicy czy krwawić zacznies 2, 5 czy 7 dnia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...