Skocz do zawartości
Forum

Plamienia podczas brania tebletek...?!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od soboty mam drobny...problem? Mianowicie jestem w trakcie brania tabletek ant. (Midiana) i tydzień przed zakończeniem blistra pojawiło się plamienie/krwawienie/okres...? W każdym razie kolor jest ciemny/czarny, coś takiego... Wcześniej miałam podobną sytuację, tzn. brałam Lesiplus i Pani dr zmieniła mi na mocniejsze tabletki, j.w.. Kolejny raz ta sama sytuacja? Czy w wyniku tego, że mój organizm nie przyjmuje tych tabletek, są za słabe? Czy mogłam zajść w ciążę?

Odnośnik do komentarza

~meliorka
A czemu bierzesz takie silne tabletki? Porozmawiaj z lekarzem o Belarze, ma ona najbardziej naturalny skład ze wszystkich dostępnych środków antykoncepcyjnych, jest bezpieczna i bardzo popularna w Niemczech

Takie mi przepisała P.dr, ponieważ "widocznie tamte (lesiplus) są dla Pani za słabe i nie trzymają cyklu" stąd te krwawienie i dlatego mi je przepisała. Z początku wszystko było ok, nie narzekałam na nudności jak przy lesi.. Dopiero teraz właśnie, po tych 7msc , poleciało coś ze mnie tydzień przed zakończeniem blistra (i trzymało się tyle co normalna miesiączka u mnie).

Odnośnik do komentarza

Kobieta, 22 lata

To też napisałam w pytaniu...czy jest to możliwe po 7msc... (nie była to wtedy pretensja, a pytanie, ale mniejsza).

Nie,nie napisalas...Zobacz raz jeszcze to pytanie głowne tam nic nie ma o 7 miesiacach. Nie czepiam sie ale nie ma.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

laurette
Kobieta, 22 lata

To też napisałam w pytaniu...czy jest to możliwe po 7msc... (nie była to wtedy pretensja, a pytanie, ale mniejsza).

Nie,nie napisalas...Zobacz raz jeszcze to pytanie głowne tam nic nie ma o 7 miesiacach. Nie czepiam sie ale nie ma.


...Chodziło mi o pytanie : "Efekt zmiany po 7msc?" -a nie o główne. Ale mniejsza, bo nie che mi się tak wykłócać i dążyć do niczego. Zapytałam się w głównym o możliwość zajścia w ciążę oraz w poniższej wypowiedzi, dodałam zapytanie o możliwość takowej zmiany po 7msc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...