Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie po stosunku


Gość Onlygirll

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca rozumiem problem. Czy miesiączkowałaś już wcześniej? Rozumiem, że współżyłaś i po współżyciu było krwawienie, pewnie na skutek przerwania błony dziewiczej, skoto to był Twój pierwszy raz. Seks nie przyspiesza miesiączki, ani jej nie wywołuje. Jeśli jednak nie zabezpieczyłaś się to istnieje ryzyko zajścia w ciążę.

Odnośnik do komentarza
Gość orginal-number-one

w nocy z niedziele na poniedziałek uprawiałam sex z moim chłopakiem, ale byliśmy pijani i zapomnieliśmy się zabezpieczyć. we wtorek wieczorem zaczełam krwawić i trwało to do piątku wieczoru. Krwawienie było dość obfite. A okres powinnam dostać za około 10 dni. Dodam że był to mój drugi raz, a za pierwszym miałam plamienie od razu po stosunku które nie było tak obfite jak teraz i trwało 3 dni, i zaraz po tych 3 dniach dostałam okres. Czy możliwe jest że za pierwszym razem nie została mi przebita całkowicie błona? Miedzy stosunkami była przerawa blisko 2 miesięczna. Czy moge być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam! Zaczne od tego, ze w zeszłym miesiacu zaczely sie moje "problemy". Okres spoznil mi sie pare dni, dostalam go w 33 dniu cyklu, jednak bylo to krwawienie z dosłownie wypływającymi ze mnie skrzepami, które trwalo jeden dzien i wróciło znowu na jeden dzien to dwudniowej przerwie. Dodam iz dzien przed i w trakcie przerwy miedzy krwawieniami występowały jasnobrązowe plamienia. Od tamtej pory wszystko było w porządku, aż do teraz. Jestem obecnie w 27 dc i czekam na okres (powinnien sie pojawic jutro/pojutrze) jednak od tygodnia czuje delikatny ból brzucha, ktory zdecydowanie nasilil sie po wczorajszym stosunku, po ktorym wystąpiło krwawienie i do teraz sie utrzymuje, choć bardzo niewielkie. Ciąże raczej wykluczam (prezerwatywa + wytrysk na zewnątrz), jednak mimo wszystko niepokoją mnie te objawy, w poniedzialek ide do ginekologa, jednak moze któraś z was miala podobnie i to nie jest nic co powinno mnie niepokoic?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...