Skocz do zawartości
Forum

Zmiana tabletek antykoncepcyjnych a ciąża


Gość studentkakoszalin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość studentkakoszalin

Witam. W zeszłym miesiącu brałam tabletki ktore stosowało się z 7 dniową przerwą. W siódmym dniu zamiast wziąć kolejne opakowanie tej serii wzięłam nowe których opakowanie zawiera 28 tabletek różowych i 4 białe. Dziś wieczorem zażyję pierwszą tabletkę placebo. Dopiero przed chwilą przeczytałam ( i o ile dobrze zrozumiałam) nowe opakowanie powinnam zażyć nie po 7 dniowej przerwie lecz dzień po zażyciu ostatniej tabletki z poprzedniej zażywanej serii. Chciałabym zapytać czy przez to jestem jakoś bardziej narażona na zajście w ciąże, a moje zabezpieczenie było mniejsze? Z góry dziękuję za odpisanie

Odnośnik do komentarza

Witam. Od miesiąca pdzyjmuje microgyron 21 (zostalo 5 tabletek do konca) wczesniej przyjmowalam przez 2 miesiące tabletki Dionelle ale dopadly mnie skutki uboczne i ominelam 2 tabletki z nakazu lekarza i gdy tylko pojawiło sie krwawienie przyjęłam tabletke M21 zgodnie z zaleceniami lekarza. Wspolzylam z chlopakiem tydzien później bez prezerwatywy jednakze nie doszlo do wytrysku. Jaka szansa na ciaze?

Odnośnik do komentarza

Witam. Od miesiąca przyjmuje microgyron 21 (zostalo 5 tabletek do konca) wczesniej przyjmowalam przez 2 miesiące tabletki Dionelle ale dopadly mnie skutki uboczne i ominelam 2 tabletki z nakazu lekarza i gdy tylko pojawiło sie krwawienie przyjęłam tabletke M21 zgodnie z zaleceniami lekarza. Wspolzylam z chlopakiem tydzien później bez prezerwatywy jednakze nie doszlo do wytrysku. Jaka szansa na ciaze? Bola mnie piersi ale bez jakis dotkliwszych skutkow typowo jak przed okresem i zawsze bolaly odkad przyjmuje antykoncepcje hormonalna jakos 2 do 1 tygodnia przed koncem opakowania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...