Skocz do zawartości
Forum

Nawracające zapalenie pęcherza , pomocy .


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , zacznę od początku odkąd zaczęłam współżyć z moim chłopakiem pojawiło mi się pierwszy raz zapalenie pęcherza. Dostałam Biseptol nie pomógł dostałam Keflex pomogło. Miałam spokój na jakiś czas. Później miałam robiony mocz , krew , wyszło białko więc lekarz kazał stosować mi Biseptol po jednej tabletce przez miesiąc. Potem po leczeniu białka w moczu nie było. Znowu za jakiś czas po współżyciu zachorowałam na zapalenie pęcherza. Znowu dostałam Keflex pomogło. Nie współżyje regularnie ponieważ jesteśmy z chłopakiem na odległość więc raz w miesiącu współżyje kilka dni pod rząd. Jak miałam jakieś drobne pieczenie stosowałam profilaktycznie Neofuragine itp. jakoś przechodziło. Aż w końcu w lipcu zaatakowało mnie oczywiście współżycie z chłopakiem , wzięłam furgaine z myślą że mnie przejdzie. Wzięłam Neofuragine , nie pomogło , wzięłam następnie UrointimaFuraginActiv też nie pomogło poszłam do lekarza dostałam Keflex (5dni 2g) z myślą że przejdzie bez żadnego badania. Po pierwszych dawkach już czułam się lepiej , więc używając wakacji pojechaliśmy nad jezioro kąpałam się. Pojechałam na wakacje do mojego chłopaka , okazał się nawrót pani ginekolog skierowała mnie na posiew moczu , oraz normalnego moczu. W moczu nic nie wyszło wszystko w normie natomiast w moczu wyhodowano Klebsiella pneumoniae 100.000 dostałam antybiotyk Augmentin (5dni 1g) po wzięciu antybiotyku odczekałam 5 dni i zrobiłam posiew moczu ( odczuwałam już objawy nawrotów) W posiewie wyszła Escherichia coli 100.000 , dostałam antybiotyk Cipronex (10dni 1g). Wybrałam całego i czuje nawrót w moczu widać skaczące prątki czyli bakterie. Nie miałam podawanych żadnych globulek dopochwowych , czy jest możliwość że to winna w pochwie , że nie mogę pozbyć się tych nawrotów? Pije dużo wody z cytryną od kąd nie biorę antybiotyku może to też moje błędy że nie piłam dużo przy braniu antybiotyków. Pije żurawine , pani w aptece kazała mi nadal brać osłonki antybiotykowe ponieważ mam wyjałowiony organizm , jeść kwaśne rzeczy. Dodatkowo podczas ostatniej dawki antybiotyku miałam robione Ob , crp , morfologie z rozmazem , kreatynine , mocznik . Czy nie poszło mi na nerki , na szczęscie nie wszystkie wyniki w normie co robić dalej , do szpitala nie chce isc..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...