Skocz do zawartości
Forum

tabletki a dodatkowy okres


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
biorę od ponad 8 miesięcy cerazette. Tabletki te bierze się nom stop, 28 dni i nowy listek itd... Nie miałam przy nich żadnych objawów ubocznych oprócz - pociesznej myśli, że okres był bardziej skąpy. Co bardzo mi się podobało.
Ostatnio jednak dzieje się coś dziwnego, nie wiem czy mam się tym martwić i iść do ginekologa czy po prostu tak się zdarza.
Regularny okres miałam cały czas, a ostatni regularny był między 7-13 maja, W czerwcu nic, w lipcu między 23-31 (dość intensywny). Czyli ponad dwa miesiące - nic. A teraz nagle mam znowu . Czyli po 5 dniach jest ponownie. Dostałam 6, dzisiaj jest 11 i jeszcze jest - wygląda prawie jak normalny (może bardziej skąpy , ciemniejszy). Tyle że mam twarde podbrzusze i uczucie wzdęcia, a na początku bolały mnie piersi.
Owszem zdarzyło się kilka razy że wzięłam tabletki nieterminowo, delikatne opóźnienia do 2 h, może parę razy do 10 h, ale z przyczyn niezależnych ode mnie.
Nie zabezpieczamy się dodatkowo, a stosunek jest nieprzerywany.
Proszę o pomoc - czy powinnam biec do lekarza, czy to czasami tak się zdarza.
Jeżeli to podejrzenie ciąży czy należy odstawić leki i zrobić badanie krwi, czy sam test ciążowy też będzie miał prawidłowy wynik przy kontynuacji brania tabletek.
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...