Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i negatywne testy ciążowe


Gość monik123

Rekomendowane odpowiedzi

Reyka- zapewne moje schizy bo szperam cały czas w necie na ten temat,byłam u ginekologa to by raczej już przez zwykłe badanie coś zobaczył,czy jest ciąża czy nie :) za bardzo się schizowałam ,ale właśnie mam więcej żyłek wokół sutków,zawsze jakieś miałam,ale teraz to już trochę za dużo,zastanawiam się czy to nie przez tabletki anty ,ponieważ ostatnio zaczęłam brać,ale po 5 tabletce odstawiłam je bo źle się czułam wieczorem i wymiotowałam ;/

Odnośnik do komentarza
Gość kingaq12

Witam.Mam problem ponieważ okres miałam 9pazdziernika a jest 2grudzien i nie mam okresu. Robilam dwa testy ciazowe w odstępie tygodnia z porannego moczu dokładnie z instrukcja wyszły negatywnie .Wspolzylam z chłopakiem tylko przez 2tyg po okresie a przez kolejne dwa leczyłam infekcje Vagicalem . Bola mnie bardzo piersi od tygodnia. Nie mam żadnych objawów ciąży lecz pobolewa mnie brzuch u dołu.

Odnośnik do komentarza
Gość kingaq12

Infekcja była wtedy kiedy powinnam mieć miesiaczke. Lecz u mnie różnie z tym bywa bo razam 35cykl a raz 49. Juz zaczelam szukać gin w moim mieście chociaż ciężko nawet prywatnie :( miałam w tamtym tyg się zapisać ale DAlaM czas zeby miesiączka przyszla.. Żadnych objawów ciąży nie mam jem normalnie spie normalnie nie oddaje często siusiu.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pewien problem. Ostatnia miesiączkę miałam 24 listopada ( tez opóźniona była ponieważ miałam dużo stresu m.in. ŚLUB) ,ale teraz na temat.... spóźnia mi się okres już sporo czasu, wczoraj i dziś robiłam test ciążowy i oba wyszły negatywne nie wiem o co chodzi, Bola mnie piersi, cale podbrzusze nawet czasami promieniuje mi ból na lewa nogę, jestem po pierwszej ciąży już 2 lata i stwierdzono u mnie nadżerkę, mam dużo zapaleń rodnych, po stosunku czasami boli mnie podbrzusze, nie wiem co się dzieje. Pomóżcie mi powiedzcie co to może być? może mam poczekać jeszcze trochę i zrobić test później?

Odnośnik do komentarza
Gość Martuska 678

Witam jestem chora na stwardnienie rozsiane i zażywam lek Avonex. Moja ostatnia miesiączka (21 listopad) spóźniła się o 5 dni i trwała tylko 4 dni teraz boli mnie podbrzusze. Martwię się że mogę być w ciąży. Nie mam gdzie kupić test a do lekarza mogę jechać najwcześniej za miesiąc. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

daria91
Witam, mam pewien problem. Ostatnia miesiączkę miałam 24 listopada ( tez opóźniona była ponieważ miałam dużo stresu m.in. ŚLUB) ,ale teraz na temat.... spóźnia mi się okres już sporo czasu, wczoraj i dziś robiłam test ciążowy i oba wyszły negatywne nie wiem o co chodzi, Bola mnie piersi, cale podbrzusze nawet czasami promieniuje mi ból na lewa nogę, jestem po pierwszej ciąży już 2 lata i stwierdzono u mnie nadżerkę, mam dużo zapaleń rodnych, po stosunku czasami boli mnie podbrzusze, nie wiem co się dzieje. Pomóżcie mi powiedzcie co to może być? może mam poczekać jeszcze trochę i zrobić test później?

a ile mineło pomiędzy testem a stosunkiem? i czy był on wykonywany z pierwszego moczu

Odnośnik do komentarza

Mam 20 lat,2 miesiace temu przyjechalam do Anglii i mam problem z miesiaczka, pierwsza tutaj dostalam 27.07 a powinnam dostac 02.08 ,trwala tyle co normalnie 6 dni,ale od tamtej pory nie dostalam kolejnej. Zawsze mialam regularny cykl co 28 dni,nwm co moglo miec wplyw,czasami mam bole glowy, przytylam ok 5kg ,ale ciaze wykluczylam 3 testami w roznych odstepach czasowych. Do Polski wracam za 2 tyg,niechce ich tutaj do ginekologa,co moge zrobic ,jak sprawdzic ,prosze o wszelkie mozliwosci.

Odnośnik do komentarza

Witam mam cykl miesiaczkowy co 28-32 dni ostatni miałam 14 pażdziernika 2015 roku w listopadzie nie miałam miesiaczki wogóle zrobiłam 3 testy ciażowe i sa negatywne. Pytanie co robic dalej z tym problemem. Dodam że badania ogólne mam dobre morfologia i inne.

Odnośnik do komentarza

Witam jestem Justyna. Chciałam się dowiedzieć czy mogę być w ciąży? Ostatni okres miałam 19.10 uprawiałam stosunek z moim chłopakiem 30.10 bez zabezpieczenia z wytryskiem we mnie dzień przed owulacją. Cykle mam 28 dniowe wiec następna miesiączka pojawiła się 14.11 lub to było krwawienie bo było dość skąpe,zrobiłam 2 testy obydwa negatywne, moje objawy bardzo boli mnie głowa, czasami mam mdłości, jestem senna i zmęczona mogę spać cały dzień i często robię siku. Proszę o odpowiedź i dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Witam. Od 4 dni spóźnia mi się okres. Cykle u mnie trwają 27-28 dni, przez ostatnie pół roku okres mi sie nie spoznial. Ostatnio uprawialam seks bez zabezpieczenia w dni płodne, jednak nie trwało to długo bo przypomniałam sobie o nich wiec do wytrysku nie doszło. Przebylam ostatnio chorobę w której brałam duże dawki witaminy c i aspiryny jednak bez antybiotyków. 9dni po stosunku zrobilam test ciążowy i wyszedł negatywny. Śluz jest mokry i bialy taki jak zwykle przed miesiaczka. Moge byc w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że moja wiadomość do kogoś dotrze, do kobiet, którym spóźnia się miesiączka. Dzisiaj jest 11 dzień, a miesiączki nadal nie ma, zwlekałam z pójściem do lekarza, bo miałam wielką nadzieję że to ciąża. Kiedy miesiączka spóźniała się 2 dni test negatywny 4 dni negatywne w 5 dniu beta hcg ujemna, naczytałam się na forach, że  niektóre też tak miały i były w ciąży, 8 dzień test negatywny, dzisiaj test negatywny ? U ginekologa okazało się że mam torbiel 4.5 cm , dostałam luteinę na wywołanie miesiączki a jak się zacznie mam brać Belara na zmniejszenie torbieli, do tego woda w zatoce doaglasa , nie wiadomo czym spowodowana :( za trzy tyg mam przyjść na kontrolę czy torbiel się zmniejsza, prawdopodobnie jajeczko nie pękło ?) na początku maja idę na kontrolę do innego ginekologa tak na wszelki wielki. Kobietki nie czekajcie tylko jak coś was niepokoi a miesiączka spoznia się za długo niż zwykle idźcie do lekarza. Dodam że parę dni miałam podwyższoną temperaturę 36.8-37°C delikatne bóle podbrzusza i części lędźwiowej pleców, czasem miałam zgagę, mdłości i bardzo bolące sutki. Objawy jakbym była w ciąży, ale niestety ... ? Także jak miesiączka się spóźnia dosyć długo a testy negatywne  to szybko do ginekologa ❤️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...