Skocz do zawartości
Forum

Wcześniejsze przyjęcie tabletki hormonalnej


Gość adaaniki

Rekomendowane odpowiedzi

Po 7. przerwie wzięłam tabletkę 24H wcześniej niż powinnam... normalnie zaczynam brać pierwszą tabletkę z opakowania w niedzielę. Tym razem pierwszą przyjęłam w sobotę. Co robić? Proszę o radę. Czy zmniejsza to skuteczność?

Odnośnik do komentarza

Poraz pierwszy miałam zacząć brać tabletki antykoncepcyjne i wystąpiło lekkie krwawienie które później ustąpiło jednak w tym czasie zażyłam tabletkę. Co mam zrobicz czy dalej brać tabletki?i czekać na miesiączkę?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry! Moje pytanie dotyczy wcześniejszego przyjęcia tabletki antykoncepcyjnej Sidretella 30. Dzisiaj o godz.8.00 rano, przez pomyłkę zażyłam pigułkę, którą powinnam wziąć o godz. 18.00 (czyli 10 godzin za wcześnie). Do końca opakowania zostały mi jeszcze 4 tabletki (oprócz połkniętej omyłkowo), jest to 3 tydzień przyjmowania pigułek. Moje wątpliwości dotyczą dalszego postępowania, czy powinnam dokończyć opakowanie, czy robić 7 dniową przerwę, czy rozpocząć kolejne opakowanie?

Odnośnik do komentarza

Zawsze biorę tabletki antykoncepcyjne o 20:30. Jednak dzisiaj bezmyślnie w nerwach sięgnęłam po jedną z nich zamiast witamin. Podsumowując, wczoraj wzięłam pigułkę o 20:30 i dzisiaj o 06:10. I moje pytanie. Czy mogę spokojnie poczekać i wziąć kolejną tabletkę jutro o 18 - albo wcześniej, ale popołudniu (zachowując dopuszczalne 12 h)? Czy powinnam raczej zmienić porę na poranną i już się jej trzymać? Dodam, że jestem w pierwszym tygodniu blistra.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...