Skocz do zawartości
Forum

krótki okres-brak owulacji


Gość agusiekszalony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agusiekszalony

Witam,
moim problemem jest krótki bo 2dniowy okres i brak owulacji.
od 5 lat staram sie o dziecko :(
Jestem po in vitro.
Chodzę po lekarzach, wszytskim mówie, że mój okres jest zbyt krótki, bezbolesny, dość nieregularny.
Każdy lekarz mi mówi, że u każdej kobiety przebiega inaczej, tylko zbywając. Nikt sie nie przyjrzał problemowi bliżej..
Biorę leki na wywołanie owulacji. Piję inofolic plus Clostibegyt. Bezskutecznie.
Wszytskie dobre rady mile widziane.
Dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Gość agusiekszalony

Nikt mi nie robil takich badan.
Chodze do lekarzy prywatnie, mowilam o tym problemie wielkokrotnie ale zawsze slysze, ze kazda kobieta jest inna i ze u kazdej cykl przebiega inaczej.
Biora kase a ja dalej zostaje z problemem.

Odnośnik do komentarza
Gość agusiekszalony18

Dzis mi moj lekarz rodzinny powiedzial, ze nie ma znaczenia jak dlugo trwa okres, jak obfity jest wazne aby byl. Mi sie tak nie wydaje.
Ostatnio okres zaczal mi sie w sobote a skonczyl w niedziele. Bez sensu. Ale wedlug lekarza wszystko jest ok.
Ja sie o dziecko staram 5 lat :(

Odnośnik do komentarza
Gość zdziwko

do pobrania jajeczka niepotrzebny jest okres tylko owulacja. Spytaj czy jest sposób wydobyć z jajnika dojrzałe jajeczko? Jeśli tak to sprawę masz rozwiązaną: zapłodnienie pozaustrojowe i wszczepienie zarodka do macicy.

Odnośnik do komentarza
Gość agusiekszalony18

Tak, tylko ja nie mam owulacji.
Mam mikroskop pod ktorym ogladam sline. Czy robie to na poczatku cyklu, w srodku czy na koniec wyglada to zawsze tak samo.
Od pond roku biore tabletki ktore maja wywolac owulacji i jakos sie nie udalo.
Przykro mi patrzec na kobiety w ciazy i wszystkie mamy i zawsze sie czuje jak wybrakowany towar.
Najbardziej mi mojego meza szkoda bo on w niczym nie zawinil. Pochodzi z licznej rodziny i jako jedyny nie ma dziecka.
:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...