Skocz do zawartości
Forum

Brązowy śluz po stosunku


Gość Jama zla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zdenerwowana96

Witam ! Mam pytanie. Ostatnio bylam na imprezie (30.04) , za duzo wypilam i przyjaciel zaciagnal mnie do lozka... Stosunek na pewno nie byl z prezerwatywa, ale nie wiem czy zdarzyl ze mnie wyjsc.. bardzo mnie bolalo... dwa dni(01-02.05) po imprezie zauważylam brazowy śluz z odrobina krwi a trzeciego(03.05) dnia juz jest bialy śluz..Z kalendarzyka wynika ze dzisiaj ( 03.05) zaczynaja sie dni plodne..:/ czy moge zajść w ciąże..?? jak długo utrzymuja sie plemniki w organizmie..?? za ile dni moge zrobic test ciazowy..?? Czekam na pomoc i odpowiedź jak najszybsza i skuteczna..

Odnośnik do komentarza

Witam,
3 dni temu przezylam swoj pierwszy stosunek. Podczas niego nie czułam dużego dyskomfortu nie pojawiło się też krwawienie. Kochaliśmy się długo z gumką. Niestety wczoraj pojawił się brązowy śluz i ból brzucha taki jak podczas okresu, wydzielina się nasila :(. Czy coś poszło nie tak czy to całkiem normalne. Proszę o odpowiedź bardzo się martwię.

Odnośnik do komentarza
Gość Marta167

Witam,
3 Dni po zakończeniu okresu doszlo do stosunku. Na następny dzien zauważyłam brazowy sluz na bieliźnie czego nie było bo okresie dopiero po stosunku.
Podczas stosunku lekko (0k.1-2cm) zsunela sie prezerwatywa co od razu zauważyliśmy i ja poprawiliśmy. Od prawie 2 lat biorę tabletki antykoncepcyjne lecz w dniu gdzie doszło do stosunku wcześniej byliśmy na imprezie gdzie piłam alkohol.
Dzisiaj jest 4 dzien po i brazowy sluz nadal występuje.
Co to moze oznaczać?
Bardzo proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Ostatnio współżyłam bez zabezpieczenia na początku listopada podczas okresu tzn. końcówki przedostatni dzień okresu później dostałam okresu po 24 dniach i był normalny a teraz mi się spóźnia kilka dni i za to mam brązowy śluz, żadnych bóli. Nie wiem co się dzieje a czuję się dobrze

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie okres miałam normalnie w piątek skończył mi się w niedziele po stosunku zaczęła lecieć mi brązowa wydzielina z pochwy dzień po tym zaczął bolec mnie brzuch w pod brzuszu. Wczesniej z partnerem kochalismy sie i nie było takich problemów. Dodam ze się nie zabezpieczalismy a wczesniej mógł być to dzień płodny. Pomoże ktoś może ktoś miał podobnie ?

Odnośnik do komentarza
Gość Nikuś97

Hej, mam 20 lat i chłopak robił mi palcówke, poczym zaczęła lecieć krew. Myślałam, że to okres, ale na podpasce nic nie było, dopiero wieczorem pojawił się brązowy śluz, który zazwyczaj mam gdy kończy mi się okres. Od czego to może być? Czy on mógł nie tam podrażnić? Czy dostanę zaraz okres, choć powinnam go dostać za tydzień, dodam jeszcze że stosuje plastry antykoncepcyjne

Odnośnik do komentarza

Witam współczuję z moją dziewczyna 3 razy w tyg i dzisiaj dostala jednorazowego brązowego plamienia, zawsze robimy to w zabezpieczeniach i nigdy nie "strzelam" do środka, moja dziewczyna ma problemy z żółtkiem i boli ją brzuch. Prosze o szybką odpowiedz!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...