Skocz do zawartości
Forum

Brązowy śluz po stosunku


Gość Jama zla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jama zla

Witam mam pytanie. Miesiaczke mialam 17 marca powinnam dostac 13 kwietnia problem w tym ze spozylam z chlopakiem 25 marca i prezerwatywa pekła jednak ze chlopak zdarzyl wyciagnac i wytrysk znalazl sie obok . Po 6 dniach od stosunku pojawil mi sie pierwszy raz Brazowy sluz co to moze oznaczac? prosze o jak najszybsza odpowiedz Dziekuje .

Odnośnik do komentarza

Witam ;)
Ostatnio zauważyłam brązowy śluz wydostający się z pochwy pierwszy raz takie coś mam i trochę jestem zaniepokojona czy może być to coś poważnego. Okres miałam wcześniej normalnie przebiegał tak jak zawsze dodam jeszcze, że dwa czy trzy dni po okresie współżyłam z chłopakiem. Może być to objaw ciąży ? Do okresu \mam jeszcze z dwa tygodnie. Może to być coś innego ? Prosze o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam!
Pojawienie się brązowej wydzieliny może świadczyć o wystąpieniu wahania poziomu hormonów. Inną przyczyną mogą być zmiany takie jak polipy, mięśniaki, torbiele, czy nadżerki. Oczywiście należy wykluczyć ciążę za pomocą testu ciążowego. Jeśli dolegliwości wystąpią w kolejnym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Gość xywwdgfd

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 5-8 marca 2013. Mój cykl trwa 24 dni. Uprawiałam seks z moim chłopakiem w noc z 9 na 10 marca 2013, oczywiście z prezerwatywą. Nie pękła, sprawdziliśmy po stosunku. Dzisiaj (19.03.2013) zauważyłam pojawienie się brązowego śluzu z małą domieszką krwi. Co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza

Moze to oznaczać problemy z twoim kobiecym cyklem, lub jakąś infekcje. To nie koniecznie ciąża, spokojnie. Jeśli objawy sie utrzymują wybierz się do ginekologa. Równie dobrze podczas stosunku z partnerem mogłaś skaleczyć sie wewnątrz. Jeśli Cię to uspokoi zrób test ciążowy, ale jeśli prezerwatywa była cała, wątpie by to była ciąża.

Napisałaś też że uprawiałaś seks dzień po okresie. Może to być pozostałosć po miesiączce. Ja miałam taki przypadek. Też byłam przerażona.

Odnośnik do komentarza

~xywwdgfd
Tak sądzisz? Jest to możliwe 10 dni po stosunku?

Zależy mi głownie na tym, aby wykluczyć sprawę ciąży...

Tak. Tak sądze, też miewałam brunatne upławy. Okazało się że mam zakażenie pochwy, bardzo bolesne potem. A wszystko jest możliwe juz od skończenia stosunku, zwłaszcza jeśli ma się delikatne ciało.

Test będzie wiarygodny tak po 14 dniach od stosunku (możliwego zapłodnienia).

Odnośnik do komentarza

Mam taki sam problem. Po 4 dniach od naszego pierwszego razu, zauważyłam dziwny brązowy śluz.. dodam że próbowaliśmy z chłopakiem już kolejny raz, ale nie wyszło nam i tym razem, do tego jeszcze prezerwatywa pod koniec pękła, jednak nie bezpośrednio we mnie, on nie doszedł.. jednak martwie się. Prosze o jakąkolwiek odpowiedz.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość di...19

Witam. Mam 25 lat. w zeszlym tygodniu odbylam z partnerem stosunek nie przerywany w dni plodne... dzisiaj po tygodniu mam delikatne plamienia. tzn taki brazowy sluz... do kolejnej miesiaczki jeszcze 2 i pol tygodnia. a miesiaczki mialam regularne. co to moze oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Gość smutnaaaaaaaaaa

Witam, mam krępujące pytanie, ale żyje nadzieją, że otrzymam na nie odpowiedź, która pomoże mi zadecydować, czy iść do ginekologa czy spokojnie poczekać aż przejdzie. Mam 19 lat, gdyby ta informacja była przydatna. 6ego dnia okresu ( ostatnie resztki) uprawiałam sex z moim chłopakiem i trochę bolało, trochę mnie ,,poobcierał". Rano gdy się obudziłam zobaczyłam brązowe rozwodnione upławy o intensywnym zapachu.. myślałam, że to jednorazowe, ale dwa kolejne dni to samo.. nie wiem czy to może być grzybica, czy jakas infekcja czy sie nie marwtic, co robić.. proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość miki1234

witam! uprawialam sex z chlopakiem w czasie okresu moj cykl to co ok 27-28 dni zazwyczaj trwa on do 5 dni po wspolzyciu krwawienie zmniejszylo sie i wydostaje mi sie z pochwy jasno brazowy sluz i nie jest gesty ani grudkowaty czy moge byc w ciazy ?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, w sobote odbyłam stosunek z moim chłopakiem. obsunęła mu się prezerwatywa ale nie do końca, ale spuścił sie obok mnie. Był to mój pierwszy raz, pojawiła się krew. Po 2 godzinach od stosunku. Dostałam okresu. (23dni od poprzedniego.Mam bardzo nieregularny okres) na drugi dzień zamiast okresu wydzielała się ze mnie brązowy śluz. co to takiego?
Proszę o szybką odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

witam, na początku opisze swoją sytuacje, od sylwestra swędziało mnie w pochwie, i tak jakby łuszczyła sie skóra.
28-29 stycznia, odwiedziłam chłopaka, i uprawialiśmy seks(wspomne że również bawiliśmy sie palcami). po seksie, wydzieliło mi sie troche krwi z pochwy, a teraz 10 lutego, dostałam jakby okresu, (tydzień wcześniej niż powinnam), ale zamiast obfitego krwawienia, wydzielił mi sie brązowy śluz, i bardzo mocno boli mnie brzuch.
czy to mogą być objawy ciąży, czy raczej nadżerki??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...