Skocz do zawartości
Forum

Trudności z osiągnięciem orgazmu po rozpoczęciu stosowania antykoncepcji hormonalnej


Gość p...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 19 lat i współżyję z partnerem od roku. Po pierwszych kilku miesiącach zdecydowałam się na antykoncepcje hormonalną, po której jakość współżycia znacznie się pogorszyła. Bardzo ciężko osiągnąć mi orgazm, gdzie wcześniej (przed tabletkami) nie było takiego problemu. Dodam, że przez złe samopoczucie i skutki uboczne zmieniałam tabletki dwa razy i przy każdych problem z orgazmem pozostawał taki sam. Czy powinnam spróbować innych metod antykoncepcyjnych jak np. wkładka? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Myślę, że dla osoby w Twoim wieku tabletki antykoncepcyjne są lepszym rozwiązaniem, niż wkładka, która generalnie nie jest polecana kobietom, które jeszcze nie rodziły. Twój problem nie musi mieć związku z tabletkami antykoncepcyjnymi. Zastanawiam się jednak, czy przed przepisaniem tabletek lekarz skierował Cię na badania i przeprowadził szczegółowy wywiad lekarski? Może tabletki są źle dobrane? Rozmawiałaś o tym ze swoim lekarzem?

Odnośnik do komentarza

Coś ty. Komputer cyklu ( bardzo dobry) można kupić za dużo mniejsze pieniądze. Np cyclotest myway kosztuje trochę ponad 1000zł a cyclotest 2 plus niecałe 700zł. Używam tego drugiego i jestem bardzo zadowolona, więc nie trzeba wydawać kupy pieniędzy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...